“Dinamo” izbraukums turpinās ar neveiksmi pret Tretjaku un “Sochi”

05/10/2020 21:50
Rīgas Dinamo pret Sochi

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, izbraukumā zaudējot “Sochi” ar 2:4.

“Sochi” – Rīgas “Dinamo” 4:2 (1:0; 1:0; 2:2)

“Sochi” vārtu guvēji6:51 Dmitrijs Kolgotins (Ņikita Točiskis, Sergejs Šmeļjovs, vair.); 37:49 Danīls Miromanovs (Līnuss Juhansons, Malte Stremvals); 45:28 Sergejs Šmeļjovs; 56:29 Igors Rudenkovs (Danīls Miromanovs, Jere Karjalainens, maz.)

“Sochi noraidījumi:0:08 Oļegs Pogorišnijs; 27:51 Ivans Mišenko; 28:35 Līnuss Juhansons; 39:36 Dmitrijs Kolgotins; 44:07 Markuss Nilsons; 54:38 Maksims Minejevs

Rīgas “Dinamo” vārtu guvēji40:28 Metjū Majone; 46:03 Mārtiņš Dzierkals (Jānis Jaks, Konstantīns Komareks, vair.)

Rīgas “Dinamo” noraidījumi6:03 Ondržejs Vitaseks; 20:46 Jānis Jaks; 39:36 Zeks Mičels; 43:53 Renārs Krastenbergs

Septītajā minūtē “Dinamo” palika mazākumā un Dmitrijs Kolgotins iemeta pirmo ripu Iļjas Proskurjakova sargātajos vārtos – 0:1. Otrā perioda izskaņā “Sochi” dubultoja pārsvaru, atzīmējoties Danīlam Miromanovam.

Trešās trešdaļas sākumā Metjū Majone bija pirmais pie atlēkušās ripas un atjaunoja “Dinamo” cerības – 1:2. Perioda turpinājumā Sergejs Šmeļjovs panāca 1:3, bet 35 sekundes vēlāk Mārtiņš Dzierkals otro reizi samazināja deficītu līdz minimumam, pārspējot bijušo “Dinamo” vārtu vīru Maksimu Tretjaku – 2:3.

Noslēdzošajā nogrieznī “Dinamo” rupji kļūdījās vairākumā, Igors Rudenkovs vienatnē aizslidoja pie Proskurjakova vārtiem un trīsarpus minūtes pirms sirēnas pielika punktu – 2:4.

Ar pieciem punktiem desmit spēlēs “Dinamo” ieņem pēdējo, 12. vietu Rietumu konferencē. Rīdzinieki par diviem punktiem atpaliek no “Sochi”. Nākamo spēli Skudras vadītā komanda aizvadīs piektdien, 7. oktobrī pret Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”.