Rīgas “Dinamo” jaunais aizsargs Berglunds: Dzirdēju, ka Rīgā esot traki fani

Kristofers Berglunds, sportazinas.com
Foto: sportbibeln.se

Maija beigās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” parakstīja līgumu ar zviedru aizsargu Kristoferu Berglundu.

30 gadus vecais aizsargs atklāja sajūtas par pievienošanos “Dinamo”: “Ar nepacietību gaidu nākamo sezonu. Būs daudz jaunu lietu ko mācīties un centīšos kļūt par labāku spēlētāju. Lai kļūtu par čempioniem, komandai ir jābūt vienotai un jābūt kopīgam mērķim.”

“Esmu ātrs un noteikti esmu komandas spēlētājs. Vienmēr cenšos bloķēt pretinieku metienus un klausos trenera norādījumos,” savu spēles stilu komentēja Berglunds.

Zviedru hokejists pauda savas domas par spēlēšanu KHL: “Par KHL neko daudz nezinu. Būšu kā neizlasīta grāmata – mācīšos, klausīšos, runāšos ar citiem puišiem, kuri KHL pavadījuši ilgu laiku.”

“Nākamajā sezonā mums ir jābūt labam skaitliskajam vairākumam un vienotam komandas garam. Mēs noteikti cīnīsmies par izslēgšanas spēļu turnīru. No bijušā “Dinamo” spēlētāja Marka Zaneti dzirdēju, ka Rīgā esot traki fani,” piebilda aizsargs.

Berglunds iepriekšējās piecas sezonas pavadīja Zviedrijas augstākās līgas (SHL) komandā Jenšēpingas HV71, bet iepriekšējā sezonā viņš kopumā 58 spēlēs atzīmējās ar diviem vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, tikdams pie pozitīva lietderības koeficienta +11.

2008. gadā Berglundu Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā ar 125.numuru izvēlējās Sentluisas “Blues”, bet šajā turnīrā viņš tā arī nav aizvadījis nevienu spēli, visu profesionālo karjeru pavadot tikai Zviedrijā. Līdz ar to Rīgas “Dinamo” aizsargam kļūs par pirmo ārzemju klubu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par