“Dinamo” jaunieguvums T.J. Galiardi: Ozoliņš mūs labi sagatavos sezonai

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” jaunākais papildinājums kanādiešu centra uzbrucējs Terijs (jeb T.J.) Galiardi jau pirms pāris dienām pievienojies komandai un intervijā ar “Dinamo TV” dalījās ar pirmajiem iespaidiem par pilsētu un veltīja labus vārdus komandas trenerim Sandim Ozoliņam.

“Pirmie divi treniņi, kuros esmu piedalījies, bija grūti, taču domāju, ka Ozoliņš mūs labi sagatavos sezonai. Treniņos liela uzmanība tika pievērsta spēlei aizsardzības zonā, tādēļ varu secināt, ka spēlēsim aktīvu hokeju un būsim komanda pret ko grūti spēlēt.”

“Pilsēta pagaidām atstājusi lielisku iespaidu – jauki cilvēki, labs ēdiens. Patīk daba kas ir pilsētā, visapkārt koki un dažādi parki. Domāju arī, ka komandai šī sezona izdosies labāka.”

Jautāts par viņa stiprajām pusēm uz hokeja laukuma, Galiardi atbildēja: “Teiktu, ka manas stiprākas puses ir laba slidošana un spēles lasīšana. Esmu spēlētājs uz ko treneris var paļauties un vienmēr esmu gatavs darīt, ko viņš liek. Domāju ka šogad no manis sagaida pienesumu uzbrukumā un tas man patīk, tas vienmēr ir jautri.”

“Ozoliņš bija lielisks spēlētājs un var redzēt, ka viņš labi pārzina spēli. Viņš ir gudrs un labi vadīs šo komandu, un esam gatavi darīt to, ko viņš liek. Parasti, ja tāds cilvēks vada komandu, tad viss izdodas. Viņš vēlas, lai uzbrukumā esam radoši un aizsardzībā aktīvi un tas man patīk.”

“Par faniem esmu dzirdējis tikai labāko un ceru ka izdosies viņiem rādīt kvalitatīvu spēli. Šī ir nozīmīga sezona, komandai desmitā, tādēļ darīsim visu lai tā būtu laba,” nobeigumā piebilda Galiardi.

Spēlētājam šī būs otrā sezona KHL. Pagājušajā sezonā viņš pārstāvēja Zagrebas “Medveščak” un Ņižņekamskas “Ņeftehimik” rindas, abās komandās aizvadot pa 8 spēlēm un kopā savācot 7 (4+3) rezultativitātes punktus.

Uzbrucēju 2007. gada NHL drafta otrajā kārtā ar kopējo 55. numuru izvēlējās Kolorādo “Avalanche”. Bez “Avalanche” sportists pārstāvējis arī Sanhosē “Sharks”, Kalgarī “Flames” un Vinipegas “Jets” vienības, kopā aizvadot 321 maču un gūstot 105 (44+61) rezultativitātes punktus.

Rīgas “Dinamo” šobrīd aktīvi turpina gatavošanos jaunajai sezonai un jau pēc pāris dienām dosies uz Vācijas pilsētu Kaseli, kur no 8. līdz 10. augustam aizvadīs trīs pārbaudes spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par