“Dinamo” jaunpienācējs: Dažreiz “besī”, ka mani salīdzina ar Majoni, bet esmu jau pieradis

Bens Māršals, sportazinas.com
Bens Māršals un "Dinamo" treneris R.Ozoliņš | Foto: "Dinamo"/R.Volonts

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” jaunpienācējs aizsargs atklājis, ka jau spēlējot Slovākijas spēcīgākās līgas komandā “Banska Bystrica” viņu salīdzinājuši ar kanādiešu rezultatīvo aizsargu Metjū Majoni.

Kā zināms, aizvadītās sezonas viens no “Dinamo” līderiem Majone nākamo sezonu aizvadīs citā KHL vienībā Pekinas “Kunlun”, bet Māršalam tiek paredzēta viņa loma komandā.

Starp abiem aizsargiem var vilkt paralēles – abi ir augumā nelieli un tendēti uz uzbrukumu. Tāpat abi iepriekš rezultatīvi spēlējuši Slovākijas čempionātā, bet Ziemeļamerikā ar neko vērā ņemamu nav izcēlušies.

“Salīdzinājumi ar Metjū Majoni man seko jau otro sezonu. Pagājušajā gadā spēlēju “Banska Bystrica” komandā, kur pāris sezonas atpakaļ spēleja Majone. Tāpēc esmu jau pieradis pie šīm runām, tās mani vairs nepārsteidz,” sarunā ar “R-Sport” skaidroja 26 gadus vecais amerikānis.

“Man patīk sekot viņam pa pēdām. Protams, ir reizes, kad šīs runas sāk apnikt un besīt, tāpēc, ka tās ir par daudz. Bet kopumā, es pats uz to tiecos – kāpēc to slēpt? Majone rādīja labu sniegumu visur, kur ieradās. Vēlos iet viņa ceļu.”

Hokejists atzīst, ka nekad nav ticies ar Majoni, bet abi ir sarakstījušies pirms Māršala pārcelšanās uz Rīgu. “Pāris reizes viņam uzrakstīju par “Dinamo”, par Rīgu, bet nekad neesam tikušies. Pirms došanās uz Rīgu aprunājos ar puišiem no manas dzimtās Minesotas, kuri spēlējuši te: Deniju Kristo un Čarlzu Genoveju. Viņi abi teica, ka Rīga ir neticama pilsēta, tādēļ es zināju, kur braucu.”

“Smieklīgākais joks saistība ar Majoni? Visi runā par ģitāru, bet es uzreiz atbildu, ka nemāku to spēlēt. Visiem jāpaskaidro, ka nekad neiešu uz skatuves tādas lielas auditorijas priekšā un nesākšu dziedāt. Variet necerēt, bez variantiem,” turpināja Māršals.

“Atšķirības no Ziemeļamerikas hokeja šeit ir milzīgas, bet arī starp KHL un Slovākijas čempionātu, kur es spēlēju aizvadītajā sezonā, ir milzīga atšķirība. Varu teikt, ka kaut kādā mērā tikai sāku adaptēties jaunajiem apstākļiem, man vel vajadzīgs laiks,” iejušanos komandā ieskicēja amerikānis.

Aizvadītajā sezonā Māršals kļuva par Slovākijas čempionāta rezultatīvāko aizsargu. 55 regulārās sezonas spēlēs amerikānis izcēlās ar 46 rezultativitātes punktiem: 12 vārtu guvumi un 34 rezultatīvas piespēles, bet 11 “play off” cīņās viņa kontā viens vārtu guvums un sešas piespēles.

Iepriekš Māršals pārstāvējis klubus Austrumkrasta (ECHL) un Amerikas hokeja līgās (AHL), kā arī spēlējis ASV koledžu čempionātā (NCAA), pārstāvot Minesotas universitāti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par