“Dinamo” lemj neturpināt sadarbību ar Skudru

03/03/2021 16:00

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” nolēmusi neturpināt sadarbību ar galveno treneri Pēteri Skudru, informē vienība. Šī gada 3.martā norisinājās AS “Dinamo Rīga” Padomes un Valdes sēde, kuras laikā kluba vadība uzklausīja “Dinamo” komandas galveno treneri Skudru, kā arī novērtēja vienības sniegumu KHL 13. sezonā.

Sēdes laikā tika analizēts hokeja kluba spēlētāju sniegums un treneru ieguldījums. Visi sēdes dalībnieki bija vienisprātis, ka 2020./2021. gada sezona bija sarežģīta Covid-19 pandēmijas ieviesto ierobežojumu dēļ. Dažādas izmaiņas skāra gan spēļu norises kārtību, gan tieši ietekmēja spēlētāju fiziskās sagatavotības līmeni – jo īpaši sezonas pirmajā pusē.

Uzklausot Skudru, Padome un Valde pozitīvi novērtēja hokeja kluba “Rīga” jauno hokejistu iesaisti pamatkomandā. Vienlaikus, ņemot vērā kopējos sportiskos rezultātus, kad “Dinamo” ne tikai neiekļuva izslēgšanas turnīrā, bet kopumā starp visām komandām abās konferencēs sezonu noslēdza pēdējā vietā, tika pieņemts lēmums neturpināt sadarbību ar Skudru. “Dinamo” Padome un Valde pateikusies Skudram par aizvadīto sezonu un novēlēja viņam veiksmi turpmākajā karjerā.

Lai sagatavotos veiksmīgam startam 2021./2022. gada sezonā, kluba vadības uzdevums ir iespējami ātri piedāvāt Padomei apspriešanai jaunas kandidatūras kluba ģenerālmenedžera un galvenā trenera amatam, sagatavot  priekšlikumus efektīvai struktūras reorganizācijai un sagatavot plānu starpsezonas posmam.

“Dinamo” šī bija kluba pastāvēšanas vēsturē statistiski sliktākā sezona . Tās ietvaros rīdzinieki cieta 51 zaudējumu 60 spēlēs, kas ir antirekords, jo tik daudz zaudējumu vienas sezonas ietvaros “Dinamo” vēl nekad nebija piedzīvojuši. Skudra, Aleksandrs Ņiživijs un Raimonds Vilkoits kļuva par vienības treneriem pirms šīs sezonas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…