“Dinamo” nevajadzīgais Berglunds gūst jau astotos vārtus “Neftekhimik” rindās

05/12/2019 20:58

Šovakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ņižņekamskas “Neftekhimik” uzbrucējs Jakubs Berglunds atzīmējās ar vārtiem un piespēli, palīdzot sevis pārstāvētajai komandai tikt pie panākuma pār Čeļabinskas “Traktor” ar 6:4.

Otrā perioda vidū rezultāts bija 2:2, bet līdz pārtraukumam pretinieku vārtos ielidoja divas ripas. “Traktor” spēja samazināt deficītu, mača beigās tika gūti vēl trīs vārti, spēlei noslēdzoties ar “Neftekhimik” uzvaru. Vienus no četriem vārtiem uzvarētāju labā guva Berglunds, kurš 15 spēlēs Ņižņekamskas komandas rindās izcēlies ar astoņiem vārtiem un trīs piespēlēm. Šo sezonu viņš sāka Rīgas “Dinamo” vienībā. Astoņos mačos zviedrs iekrājis četrus (3+1) punktus un tika atlaists.

Uzvara ļāva “Neftekhimik” pakāpties uz astoto vietu Austrumos, komandai ir 17 uzvaras 36 cīņās.

Ufas “Salavat Yulaev” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā zaudēja Magņitogorskas „Metallurg” ar 1:2. Uzvarētāja noskaidrošanai katra komanda izpildīja desmit bullīšus, izšķirošo metienu realizēja pieredzējušais viesu uzbrucējs Andrejs Loktionovs. “Metallurg” tā bija 16. uzvara 36 spēlēs, savukārt Ufas klubs piedzīvoja 18. neveiksmi 37 cīņās.

Tikmēr “Sochi” 18 sekundes pirms sirēnas izlaida pārsvaru mačā pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”, pamatlaikam noslēdzoties ar 1:1. Arī šeit bija nepieciešami pēcspēles metieni, Soču komandai realizējot trīs no četriem bullīšiem.