“Dinamo” nevajadzīgais Eliss apvienosies ar citu kādreizējo Rīgas komandas spēlētāju

Morgans Eliss
Morgans Eliss | Foto: Artūrs Stabulnieks/Rīgas "Dinamo"

Kanādiešu aizsargs , kurš pirms kāda laika izrādījās nevajadzīgs Kontinentālās hokeja līgas () komandai Rīgas “Dinamo”, pārcelsies uz Vācijas augstākās līgas (DEL) komandu “ERC Ingolstadt”.

Portāls “Neuburger Rundschau” raksta, ka Eliss gatavojas pārejai uz vācu klubu, kuru pārstāv cits kādreizējais rīdzinieku aizsargs Bens Māršals. Viņš “Dinamo” spēlēja pagājušajā sezonā.

“ERC Ingolstadt” paspārnē ir arī dāņu uzbrucējs Frederiks Storms, kura sakarā pirms šīs KHL sezonas izskanēja baumas, ka viņš varētu nonākt “Dinamo” rindās.

Savukārt 28 gadus vecais kanādiešu aizsargs Eliss tika ievietots atteikumu draftā, kur pavadīja 48 stundas. Šajā laikā viņu neizvēlējās neviena cita KHL vienība.

Šosezon aizsargs laukumā devās 17 spēlēs, kurās guva vienus vārtus, izdarīja divas piespēles un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -12, kas bija sliktākais rādītājs komandā. Kanādieša vidējais spēles laiks bija 18:40 minūtes. Tāpat viņa kontā 14 spēka paņēmieni un 32 bloķētie metieni.

Elisam šī bija otrā sezona KHL, iepriekš viņš pārstāvējis arī “Sochi”. Tāpat Eiropā viņš spēlējis arī Vācijā un Zviedrijā. “Dinamo” klubā viņš bija kapteiņa asistents.

Sezonas laikā “Dinamo” atlaida vēl četrus spēlētājus – aizsargu Endrjū O’Braienu, kā arī uzbrucējus Renāru Krastenbrgu, Miķeli Rēdlihu un Gintu Meiju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par