“Dinamo” pagarina līgumu ar ilggadējo uzbrucēju Gintu Meiju

22/06/2018 13:04

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” savā mājaslapā paziņojis, ka komandu arī nākamajā sezonā pārstāvēs Gints Meija.

Aizvadītajā sezonā 30 gadus vecais uzbrucējs piedalījās 47 pamatturnīra mačos un vidēji uz ledus pavadīja 15:37 minūtes, šajā laikā sakrājot deviņas rezultatīvas piespēles, 22 soda minūtes un lietderības koeficientu -17. Meija dinamiešu krāsas pārstāvējis visās desmit KHL sezonās, kopumā aizvadot 433 spēles un atzīmējoties ar 95 (39+56) rezultativitātes punktiem.

Meija bija arī Latvijas izlases sastāvā aizvadītajā Pasaules čempionātā Dānijā, palīdzot valstsvienībai pēc deviņu gadu pārtraukuma iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā. Uzbrucējs piedalījās visos astoņos mačos, izceļoties ar vienu precīzu raidījumu. Ginta kontā kopumā dalība astoņās planētas meistarsacīkstēs, kā arī 2010. gada Olimpiskajās spēlēs Vankūverā.

Rīdzinieki šajā starpsezonā turpina nopietni bruņoties jaunajai KHL sezonai. Klubs šonedēļ panāca vienošanos ar vārtsargu Kristeru Gudļevski, kā arī pagarināja līgumu ar Miķeli Rēdlihu. Tāpat komandā atgriezīsies aizsargs Kristaps Sotnieks, uzbrucējis Andris Džeriņš un Līnuss Videls. Aizsardzības līniju stiprinās Marks Zaneti, Metjū Majoni un krievs Dmitrijs Šuļeņins. Jāatzīmē, ka līgumi pagarināti arī ar Lauri Dārziņu un Brendonu Makmilenu.

“Dinamo” aizvadīto KHL sezonu noslēdza ar 56 spēlēs izcīnītiem 50 punktiem, kas nozīmēja pēdējo, 13. vietu Rietumu konferences tabulā un 26. līgas kopvērtējumā, apsteidzot vien Hantimansijskas “Yugra”. Rīdzinieki pēc “play-off” sasniegšanas pirmajās sešās sezonās pēc kārtas šobrīd izslēgšanas turnīru gaisotni nav izjutuši jau četrus gadus pēc kārtas.