“Dinamo” pagarina līgumus ar vairākiem spēlētājiem, tostarp veterānu Sotnieku

19/04/2021 15:05

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus ar četriem hokejistiem – uzbrucējiem Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu, kā arī aizsargiem Kristapu Sotnieku un Kristapu Zīli.

Jau ziņots, ka iepriekš rīdzinieki parakstīja jaunu kontraktu ar pieredzējušo Lauri Dārziņu, kā arī piesaistīja zviedru vārtsargu Johanu Matsonu. Tas nozīmē, ka “Dinamo” sastāvā šobrīd ir seši spēlētāji.

34 gadus vecajam Sotniekam aiz muguras ir 13 sezonas KHL, bet pagājušajā viņš 26 spēlēs atdeva četras rezultatīvas piespēles. 23 gadus vecais Zīle pārstāvējis “Dinamo” komandu sešās KHL sezonās, aizvadītajā 44 cīņās tiekot pie septiņiem (2+5) punktiem. 22 gadus vecajam Bērziņam, kuram ir četru sezonu KHL pieredze, aizgājušajā sezonā izdevās iekrāt četrus (2+2) punktus 45 cīņās, bet 26 gadus vecais Jeļisejevs kopumā piecas sezonas bijis “Dinamo” sastāvā, pagājušajā 15 mačos sakrājot divus (1+1) punktus.

Jau ziņots, ka “Dinamo” pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma algo atsevišķi ģenerālmenedžeri un galveno treneri un šos abus pienākumus vairs neveic viens cilvēks. ĢM pienākumi ir uz Edgara Bunča pleciem, bet galvenais treneris ir krievu hokeja leģenda Sergejs Zubovs.

Ģenerālmenedžera un galvenā trenera pienākumi “Dinamo” komandā tika apvienoti kopš 2015./16. gada sezonas, to aizsākot Normundam Sējējam. Vēlāk ĢM/galvenais treneris bija arī Ģirts Ankipāns, bet šajā sezonā abus amatus apvienoja Pēteris Skudra. Kopš komandai nav bijis atsevišķs galvenais treneris un atsevišķs ģenerālmendžeris sniegums ir bijis arvien vājāks.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Dinamo” minimālais mērķis gaidāmajā sezonā ir iekļūt “play-off” turnīrā. “Sergejs un es nospraudām uzdevumus nākamajai sezonai,” krievu portāls “RIA Novosti” iepriekš citēja “Dinamo” padomes priekšsēdētāju Juri Savicki. “Minimālais mērķis ir iekļūt “play-off” – Zubovs tam piekrita un pauda gatavību cīnīties par to.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…