“Dinamo” pārbauda 20 gadus vecu poļu aizsargu

Patriks Visockis
Patriks Visockis | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () klubs Rīgas “Dinamo” jau pirms kāda laika noslēdzis “try-out” pārbaudes laika līgumu ar 20 gads veco poļu aizsargu Patriku Visocki.

Kluba galvenais treneris Pēteris Skudra ar saviem palīgiem Aleksandru Ņiživiju un Raimondu Vilkoitu ne tikai pārbauda jaunos latviešu spēlētājus, bet arī poļu leģionāru.

“Dinamo” komandā vēl nekad nav spēlējuši poļu hokejisti. Vienīgais nosacītais piemērs ir Pols Ščehura, kurš ir kanādietis, bet viņam ir poļu izcelsme.

Neskatoties uz to, ka Skudra piekritis viņu pārbaudīt, maz ticams, ka Visockis izsitīsies līdz “Dinamo” pirmajai komandai. Baltkrievijas pilsētā Ņasvižā dzimušais hokejists spēlējis Polijas U18 un U20 izlasēs, kā arī klubu līmenī pārstāvējis baltkrievu, poļu, beļģu un ķīniešu komandas.

Pagājušajā sezonā viņš spēlēja Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandā Pekinas “ORG Junior”, kur 14 spēlēs atdeva vienu rezultatīvu piespēli, bet sezonas turpinājumā Beļģijas “BeNE” līgā tikpat mačos iekrāja četras piespēles un 33 soda minūtes.

Rīgas komandā ir piesaistīti sekojoši leģionāri. Vārtsargi – Staņislavs Gaļimovs un Iļja Proskurjakovs, aizsargi – Morgans Eliss, Metjū Majone un Ondržejs Vitāseks, kā arī uzbrucēji Pāvels Černovs, Konstantīns Komareks, Zeks Mičels, Deniss Paršins un Mets Vaits.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par