“Dinamo” pie tukšām tribīnēm zaudē Trīņecai

16/02/2018 19:19

Šodien Šveices kūrortā Davosā otro spēli četru komandu turnīrā Davos Hockey Summit aizvadīja KHL vienība Rīgas “Dinamo”, kas tikās ar vienu no Čehijas spēcīgākajiem klubiem “Ocelari Trinec”. Uzvaru ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos izcīnīja Čehijas klubs.

“Dinamo” mačam pieteica divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus. Vārtos stājās Jānis Kalniņš, bet rezervē Mants Ārmalis.

Mača rezultāts tika atklāts otrās trešdaļas 7. minūtē, kad precīzs pēc Uvja Balinska un Roberta Lipsberga piespēlēm bija leģionārs Denijs Kristo. Izlīdzinājumu čehi panāca trešā perioda 2. minūtē, kad Dāvids Cinciala pārspēja Jāni Kalniņu. Atlikušajā laikā vārti netika gūti un sekoja pagarinājums. Arī tajā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos vienīgo reizi precīzi bija čehi.

“Dinamo” rindās bullīti nerealizēja Gints Meija, Denijs Kristo un Lauris Dārziņš.

Jau ziņojām, ka turnīra pirmajā mačā cetrutdien rīdzinieki ar 3:0 pārspēja citu KHL klubu Magņitogorskas “Metallurg”. Turnīra trešajā mačā “Dinamo” tiksies ar laukuma saimniekiem – HC “Davos” hokejistiem. Mačā sākums paredzēts pulksten 21.00 pēc Latvijas laika.