“Dinamo” pirmajā pārbaudes spēlē “bullīšos” uzvar VHL komandu

30/07/2018 15:29

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” šodien Piņķos aizvadīja pirmo spēli starpsezonā. Ģirta Ankipāna vadītā komanda pamatlaikā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar Krievijas augstākās līgas (VHL) vienibu Ņeftekamskas “Toros”, bet uzvaru izcīnīja pēcspēles metienu sērijā.

Pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Mača rezultātu atklāja viesi, kad otrā perioda ievadā ar precīzu metienu ar nūjas neērto pusi ripu garām Kristeram Gudļevskim raidīja Iļja Baranovs. Ulvis Balinskis spēja panākt 1:1, realizējot komandas vairākumu, tomēr ātri vien “Toros” atguva vadību – starp aizsargiem veiklākais izrādījās pirmo vārtu autors Baranovs, panākdams 1:2.

“Toros” arī spēja izvirzīties vadība, kad nepiesegts palika Sergejs Jemeļins,kurš raidīja ripu vārtu devītniekā – 1:3. Rīdzinieki metās atspēlēties un tas arī izdevās. Vispirms savus pirmos vārtus “Dinamo” kreklā guva uzbrucējs Kevins Klārks, bet otrā perioda izskaņā vairākumu realizēja rīdzinieki, aizsarga Feirčailda raidīto ripu pielaboja Linuss Videls – 3:3.

Spēles trešajā periodā daudz aktīvāki bija “dinamieši”, tomēr vārtus gūt neizdevās nevienai komandai. Pagarinājumā, kas norisinājās 3 pret 3 formātā, arī vārti netika gūti un uzvarētāju bija nepieciešams noskaidrot pēcspēles metienu sērijā.

Rīgas komandas labā metienus realizēja Gints Meija, Lauris Dārziņš, Egils Kalns, kā arī kanādietis Kevins Klārks.