“Dinamo” rindās 281 spēli aizvadījušais Pavlovs pievienojas Polijas klubam

28/07/2021 22:59

Hokejists Vitālijs Pavlovs parakstījis viena gada līgumu ar Polijas čempioni “GKS Jastrzebie” un jaunajā sezonā pievienosies vēl četriem Latvijas spēlētājiem šajā klubā, trešdien informē komanda.

“2021./2022. gada sezonā “GKS Jastrzebie” pārstāvēs pieci spēlētāji no Latvijas. Mārim Jasam, Ērikam un Artūram Ševčenko, kā arī Frenkam Razgalam pievienojas” 32 gadus vecais Pavlovs, liecina kluba mājaslapā publicētais paziņojums.

Uzbrucējs lielāko daļu karjeras pavadījis Latvijas klubos, Rīgas “Dinamo” rindās nospēlējot 281 maču. 2020./2021.gada sezonā viņš spēlēja “Olimp”/”Venta 2002”, bet sezonu noslēdza Austrijā. Latvijas izlases kreklā Pavlovs dažādos turnīros kopš 2012.gada aizvadījis gandrīz 90 spēļu, gūstot trīs vārtus.

Ar uzbrucēju Artūru Ševčenko līgumu uz vienu gadu Polijas klubs parakstījis jūlija vidū. Iepriekš vēstīts, ka jūnijā līgumu ar Polijas čempioni parakstīja uzbrucējs Frenks Razgals. Aizsargi Jass un Ēriks Ševčenko Polijas klubā spēlēja arī pagājušajā sezonā.

“GKS Jastrzebie” pagājušajā sezonā tikai otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē spēlēja Polijas čempionāta finālā. Klubs vēl ne reizi nebija izcīnījis uzvaru vietējā čempionātā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…