“Dinamo” sarīko boksu hokeja laukumā un noslēdz OHL sezonu (VIDEO)

19/03/2023 19:41

Šovakar Piņķos “Optibet” hokeja līgas (OHL) finālā iekļuva “Zemgale/LLU”, kas pusfināla sērijas ceturtajā mačā ar 10:3 sagrāva Rīgas “Dinamo”, sērijā līdz četrām uzvarām triumfēja ar 4-0.

Līdzīgi kā iepriekšējos mačos, arī šoreiz jelgavnieki intrigu izkliedēja visai ātri – četri bezatbildes vārti pirmajā periodā. Pa reizei precīzi bija Patriks Seilis un Gustavs Millers, bet divi goli Latvijas izlases kandidātos iekļautajam Raineram Rulleram.

Emocionāla izvērtās otrā trešdaļa – lai gan Renārs Cipruss vienus vārtus rīdziniekiem atguva, turpinājumā “Zemgale/LLU” atkal sabēra četras ripas Ralfa Pilsētnieka sargātajā cietoksnī – ar “dubli” atzīmējās arī Artūrs Karaša, kā arī savus momentus realizēja Gatis Gricinskis un Kaspars Ziemiņš. Taču gūtie vārti nebija fokusa punkts – saniknotie “Dinamo” hokejisti sāka provocēt jelgavniekus uz kautiņiem, trīs reizes pat izceļoties nopietniem konfliktiem. Par kaušanos līdz spēles beigām noraidījumus nopelnīja rīdzinieki Gusts Jegorovs, Ņikita Priede, Kirils Tambijevs un Roberts Potapenko, kā arī čempionvienības uzbrucēji Gustavs Millers un Ričards Fomins.

Pēdējā spēles nogrieznī abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem. Vispirms perioda sākumā precīzs bija “Dinamo” uzbrucējs Martins Lavrovs, tad ar diviem goliem atbildēja “Zemgales” spēlētāji Kristaps Roķis un Patriks Seilis, bet gala rezultātu nokārtoja Iļja Grekovs.

Uzvarētāju rindās Ēriks Vītols atvairīja 10 no 13 metieniem, kamēr pasvīst nācās “Dinamo” ripu ķērājam Pilsētniekam, kurš tika galā ar 46 no 56 pretinieku raidījumiem. Interesanti, ka Rīgas hokejisti nopelnīja 137 soda minūtes, bet jelgavnieki sakrāja 59 minūtes.

Finālā “Zemgale”/LLU spēkosies ar “Mogo”/LSPA, kas pusfinālā pieveica “Prizmu”.