“Dinamo” savainoto spēlētāju sarakstā parādās 10 hokejisti

Rīgas
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” savainoto spēlētāju sarakstā kopš šodienas parādījušies 10 hokejisti, liecina mājaslapā pieejamā informācija. Kā zināms, vienības šosezon mēdz savainoto listē iekļaut tos hokejistus, kuriem konstatēta Covid-19 saslimšana.

“Dinamo” gadījumā traumēto hokejistu starpā ir uzbrucēji Daniels Bērziņš, Patriks Zabusovs, Džeisī Lipons, Gints Meija, Deniss Paršins un , kā arī aizsargi Kristaps Zīle, Endrjū O’Braiens, Rīzs Skārlets un Kristaps Sotnieks.

Rīgas klubā noticis koronavīrusa uzliesmojums un līdz ar spēlētājiem ir noteikta karantīna līdz 5. oktobrim. Rīdzinieki nolēma nepiedalīties dueļos pret Maskavas komandām “Dynamo” un CSKA, par ko, visticamāk, klubam tiks piešķirti tehniskie zaudējumi.

Karantīnas periodā “Dinamo” ir paredzēti vēl trīs mači un pagaidām nav zināms, vai arī par tiem “Dinamo” izpelnīsies tehniskos zaudējumus. Eksistē iespēja, ka kāda no turpmākajām spēlēm tiek pārcelta uz vēlāku laiku. Tam nepieciešama abu komandu un līgas vadības piekrišana.

“Dinamo” šosezon Covid-19 problēmu dēļ nav aizvadījusi jau trīs spēles, bet vēl piecas nākamās netiks aizvadītas. Tas nozīmē, ka pēc 5. oktobra to skaits sasniegs jau astoņus mačus. Šobrīd vēl nav zināms, cik no visām šīm spēlēm tiks pārceltas un cik daudzās no tām “Dinamo” saņems tehniskos zaudējumus.

Ar trīs punktiem piecās spēlēs “Dinamo” ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par