“Dinamo” savstarpējā treniņspēlē uzvaru svin baltā komanda

24/07/2021 17:26
Rīgas

Pirmās treniņnometnes Liepājā nedēļas izskaņā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” hokejisti aizvadīja savstarpējo treniņspēli, kurā visi spēlētāji bija sadalīti divās komandās – baltajā un melnajā. Hokejisti spēlēja divus periodus pa 30 minūtēm, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 5:2 baltās komandas labā, vēstīts Rīgas vienības mājaslapā.

Baltās komandas vārtus sargāja zviedru vārtsargs Juhans Matsons, bet melnās vārtos spēlēja čehu vārtsargs Matejs Mahovskis. Pirmā vadībā izvirzījās baltā komanda, pēc precīza aizsarga Mika Tumānova metiena – 1:0. Melnā komanda panāca izlīdzinājumu 1:1, kad soda metienu realizēja Ņikita Mateiko. Turpinājumā baltās komandas labā vārtus guva Edgars Kulda, Aleksandrs Protapovičs, Sebastians Venstrems un Jere Karjalainens (5:1), bet pēc tam melnās vienības labā izcēlās Lukašs Radils.

“Dinamo” galvenais treneris gaidāmajā sezonā  būs krievu speciālists Zubovs, bet viņam asistēs Valērijs Kuļibaba, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Komandas ģenerālmenedžera amatu savukārt ieņem Edgars Buncis. Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas.

Baltās komanda sastāvs

Vārtsargi: Matsons (Vītols); aizsargi: Freibergs – Skārlets, Cibuļskis – Zīle, Tumānovs – Ošenieks; uzbrucēji: Vanstrems – Tīvola – Karjalainens, Kulda – Protapovičs – Karsums, Mintautišķis – Švanenbergs – Zabusovs.

Melnās komandas sastāvs

Vārtsargi: Mahovskis (Lazdiņš); aizsargi: Sotnieks – Korado, Čukste – Ališauskas, Mamčics – Mateiko; uzbrucēji: Dārziņš – Červenijs – Radils, Jeļisejevs – Puarjē – Skvorcovs, Buncis – Bērziņš – Brikmanis.