“Dinamo” un “Zemgale”/LLU nonāk uzvaras attālumā no OHL pusfināla

04/03/2023 23:48
Rīgas Dinamo

Rīgas “Dinamo” un “Zemgale”/LLU sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) “play-off” turnīrā savā laukumā svinēja otrās uzvaras. “Dinamo” mājās ar 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) uzvarēja Kauņas “City”, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Septītajā minūtē Pauļus Gribausks izvirzīja vadībā Kauņas komandu. Uzvaru mājinieki nodrošināja otrā perioda vidū, nedaudz vairāk nekā septiņu minūšu laikā vārtus gūstot Kirilam Tambijevam un Georgijam Pujacam, kā arī Kristiānam Zeltam vienādos sastāvos. 45.minūtē pēdējos vārtus spēlē guva “City” spēlētājs Danijars Gabduļļins. Uzvarētāju vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 32 metienus, bet viesiem Demids Jeremejevs – 25 metienus.

Otrā spēlē “Zemgale”/LLU mājās arī otrajā sērijas spēlē nosargāja savus vārtus neieņemtus, ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspējot Elektrēnu “Energija” vienību. Kevins Strādnieks guva vārtus 15.minūtē, bet Kristers Vītoliņš – 26.minūtē. Ēriks Vītols vārtos atvairīja visus 32 metienus (divās spēlēs viņam ir jau 72 atvairītu metienu sērija), bet viesiem Maksims Duve tika galā ar 27 jelgavnieku metieniem.

OHL “play-off” turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām. Sezona jau noslēgusies “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga” hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā. 2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.