“Dinamo” uzbrucēja vārtu guvums iekļauts KHL septembra topā (VIDEO)

03/10/2019 18:25

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucēja Brendona Makmilana gols pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (3:0) iekļauts septembra skaistāko vārtu guvumu TOP10.

Uzbrucējs izcēlās ar skaistiem vārtiem 4. septembrī mājas spēlē pret “Torpedo”. Mača trešajā periodā skaitliskajā vairākumā Miķelis Rēdlihs ielauzās pretinieku aizsardzības zonā un atdeva rezultatīvu piespēli Makmilanam, kurš raidīja ripu tukšos vārtos. Ar šiem vārtiem kanādietis ierindojās septembra skaistāko vārtu guvumu topa astotajā pozīcijā.

Savukārt par mēneša skaistākajiem vārtiem tika atzīta epizode ar Jekaterinburgas “Avtomobilist” uzbrucēja Dena Sekstona dalību. Austrumu konferences līderes hokejists  izcēlās ar individuālo meistarību mačā pret Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard”, apspēlējot trīs pretinieku komandas laukuma spēlētājus un vārtsargu.

Šosezon Makmilans aizvadījis 12 spēles, kurās atzīmējies ar četriem vārtiem un divām piespēlēm. Uzbrucējs vidēji laukumā pavada 19:47 minūtes, kas ir lielākais spēles laiks starp viņa ampluā spēlētājiem un otrais lielākas komandā. Kanādieša lietderības koeficients ir -8 – dalīti sliktākais rādītājs “Dinamo” rindās. Identiska lietderība ir aizsargiem Benam Māršalam un Uvim Balinskim.

Ar trīs uzvarām 12 spēlēs rīdzinieki ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē. “Dinamo” piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas un jau 183 minūtes nespēj gūt vārtus.

Komentāri

• Vladimir Zakrevskis
    04/10/2019 09:31

Latvijas futbola izlasej vajag spelet shema 1-4-5-1 pa malam atri uzbruceji unpa malam atri aisargi spelet presing ka pazau dejat bumbu unbiežak sist pa vartiem no 16-25metriem.un uzbrukuma spelet v odno KASANIE TAPEC KA PIETRUKST MEISTARIBAS.UN NOMAINIT TRENERI.PANIEMT MAURINIO VINS TAGAD TVIJATTBEZ DARBA.KARTigi viņam samaksat.NAUDA LAtvijai.VAJAG IZIET NO ŠITA KAUNA.VINIES LATVIJAS FUTBOLS UN NAUDA ATGRIEZIES ATPAKAĻ 100 REIZS.