“Dinamo” uzbrucējs diskvalificēts par kautiņu Vladivostokā

23/02/2020 21:34

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Koltons Gīliss diskvalificēts uz vienu spēli par kautiņu mačā pret Vladivostokas “Admiral”, ziņo KHL preses dienests.

22. februārī “Dinamo” izbraukumā zaudēja “Admiral” ar 1:3. Spēles trešajā periodā Rīgas kluba leģionārs iesaistījās asumos un sakāvās ar mājinieku hokejistu Šonu Lalondu, katram saņemot pa piecām soda minūtēm.

Šodien kļuvis zināms, ka KHL disciplinārā komiteja piespiedusi abiem vienas spēles diskvalifikāciju. Gan Lalondam, gan Gīlisam tas bija otrais kautiņš šosezon, par ko abi saņēmuši reglamentā paredzēto sodu.

Līdz ar to Gīliss izlaidīs “Dinamo” spēli pret Pekinas “Kunlun Red Star”, kas norisināsies rītdien, 24. februārī plkst. 11:30 pēc Latvijas laika Krievijas pilsētā Novosibirskā. Ar 39 punktiem 60 mačos Ģirta Ankipāna vadītā komanda ieņem 11. vietu Rietumu konferencē.

31 gadu vecais kanādietis pārstāv “Dinamo” jau ceturto sezonu. Šosezon viņš 52 spēlēs atzīmējies ar vienu piespēli, bet četru gadu laikā Gīliss guvis deviņus vārtus un atdevis desmit piespēles.