“Dinamo” vārtsargam Gaļimovam divas vietas KHL novembra skaistāko atvairījumu topā

08/12/2020 16:00
Staņislavs Gaļimovs

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi novembra desmit skaistākos atvairījumus. Topā iekļuvušas divas epizodes ar Rīgas “Dinamo” vārtsarga Staņislava Gaļimova dalību, kā arī viena – ar Jāņa Kalniņa efektīvu sniegumu.

Desmitajā vietā ierindota epizode ar Gaļimova dalību no 16. novembra spēles pret Pekinas “Kunlun Red Star”. Otrā perioda 12. minūtē, rezultātam esot 2:2, vārtsargs tika galā ar diviem sarežģītiem metieniem pēc kārtas – sākumā viņš atvairīja ripu pēc metiena no tālās distances, bet brīdi vēlāk paspēja izlikt kājsargu, tādējādi neļaujot Denijam Kristo iemest ripu tukšos vārtos.

Astoto pozīciju ieguvusi epizode no 14. novembra spēles pret Jekatereinburgas “Avtomobilist”, kad Gaļimovs otrajā trešdaļā, rezultātam esot 2:2, īsā laika posmā atvairīja četrus pēc kārtas metienus no tuvās distances, palīdzot rīdziniekiem izturēt mazākumu.

Šosezon Gaļimovs laukumā devies 14 spēlēs, kurās atvairīti 89,2% metienu un vidēji ielaisti 3,57 vārti.

Tāpat topā iekļuvis arī Helsinku “Jokerit” vārtsargs Jānis Kalniņš, kurš 28. novembra cīņā pret Maskavas apgabala “Vityaz” otrajā periodā neļāva Džastinam Denfortam noslēgt savu sologājienu ar vārtu guvumu, tādējādi izglābjot Somijas vienību no trešā vārtu guvuma.

Kalniņš šosezon aizvadījis 14 mačus, kuros ticis galā ar 92,1% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 2,22 ripas.