“Dinamo” vārtsargs Mahovskis – aizvadītās nedēļas labākā “seiva” autors KHL (VIDEO)

14/10/2021 16:39

Kontinentālā hokeja līgā (KHL) par aizvadītās nedēļas labākā atvairījuma autoru atzinusi Rīgas “Dinamo” vārtsargu Mateju Mahovski.

6. oktobrī rīdzinieki izbraukumā zaudēja Novosibirskas “Sibir” ar 1:3. Vienā no spēles epizodēm pretinieki izspēlēja kombināciju līdz šķietami tukšiem vārtiem, tomēr ripas ceļā stājās Mahovskis, kurš neļāva atzīmēties bijušajam “Dinamo” uzbrucējam Ņikitam Setdikovam.

Tajā mačā rīdzinieku ripu ķērājs atvairīja vien 16 no 19 metieniem.

Šosezon Mahovskis laukumā gājis piecās spēlēs, kurās viņš apturējis 82,1% no pretinieku metieniem un vidēji ielaidis 5,20 ripas. Ar čehu vārtos “Dinamo” tikusi pie vienas uzvaras.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
24/10/2021 07:24

Porziņģim “double-double”, Dalasa izcīna pirmo uzvaru šosezon (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks”, kuru pārstāv Kristaps Porziņģis, izcīnīja pirmo uzvaru šosezon, ar 103:95 pārspējot Toronto “Raptors”. Līdz pat trešās trešdaļas vidum Dalasa atradās iedzinējos,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…