Dinvidijs atceras haosu “Wizards”: Tā bija situācija, kad domāju – ko mēs darām?

24/03/2023 12:44
Nokopēts
Spensers Dinvidijs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” spēlētājs Spensers Dinvidijs sarunā ar “Bleacher Report” atskatījās uz iepriekš pavadīto laiku Vašingtonas “Wizards” vienībā.

29 gadus vecais aizsargs iepriekšējās sezonas ievadā nonāca Vašingtonā, kad no “Wizards” uz Losandželosas “Lakers” vērienīgā darījumā tika aizmainīts Rasels Vestbruks. ASV galvaspilsētā viņš gan pavadīja tikai septiņus mēnešus, pirms viņš kopā ar Dāvi Bertānu tika aizmainīts uz Dalasas “Mavericks”, kamēr Vašingtonas klubs ieguva Kristapu Porziņģi. Dinvidijs gan atzina, ka, neskatoties uz salīdzinoši īso laiku komandā, viņš bijis samērā lielā neizpratnē par vienības plāniem.

“Rui [Hačimura] atgriezās laukumā pēc savām personiskajām grūtībām. Deni [Avdija] bija paredzēts kā nākamais Luka Dončičs, tad vēl komandā joprojām ir Breds [Bredlijs Bīls], kurš, protams, ir “maksimālā līguma puisis”. Tāpat klāt nāca spēlētāji no “Lakers”, kuri vēlējās sevi pierādīt bez Lebrona [Džeimsa], tikmēr citi cīnījās par saviem līgumiem. Tā bija situācija, kad domāju – ko mēs darām? Vai vienkārši var tikt paskaidrots, kāds ir plāns?” stāstīja Dinvidijs.

Basketbolists arī tāpat noliedza iepriekš medijos pausto informāciju, ka viņš vēlējies kļūt par kluba līderi. “Es domāju, ka es nāku uz komandu, kurā es būšu otrais numurs aiz Breda, un mēs visi kopā mēģināsim šo visu situāciju salikt kopā un censties uzvarēt – tā man tika teikts un to arī plānoju darīt. Bet tad, kad tika pausts naratīvs, ka es vēlos vadīt komandu, teicu – es nemaz nenācu uz šejieni, lai to darītu. Un puisis, kurš ar mani kopā tika aizmainīts – Dāvis Bertāns – to var apstiprināt,” atklāja Dinvidijs.

“Vienkārši vēlējos skaidrību – ja viss tiek izskaidrots, to arī darīšu. Pēdējais pusotrs gads to lieliski pierāda. Kad nonācu Dalasā, viņi teica, ka man kā pirmajam būs jāiesaistās spēlē no rezervistu soliņa. Pēc tam, kad tiku ielikts starta pieciniekā, komanda vēlējās, lai izdaru vairāk “catch and shoot” metienus. Tagad Bruklinā no manis prasa saliedēt komandu un veidot uzbrukumus. Ja man pasaka, kas jādara, viss ir kārtībā, bet ja mums ir astoņas dažādas problēmas, tad tiešām – ko mēs darām,” savu laiku Vašingtonā ar savām pēdējām divām komandām salīdzināja Dinvidijs.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.66
4
4.8
1.9
3.6
3.9
8.75
5.75
1.29
5.7
5.97
1.48
8.5
5.25
1.34
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām