“Disney” uzņems filmu par Adetokunbo

05/11/2019 12:49

ASV izklaides industrijas korporācija “The Walt Disney Company” uzņems filmu par aizvadītās sezonas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vērtīgāko spēlētāju Janni Adetokunbo. 

Filma atspoguļos Milvoki “Bucks” komandas zvaigznes bērnību Grieķijā un pašreizējo karjeru. Projekts tika nodevēts par “Greek Freak”, kas ir basketbolista iesauka. 

Zināms, ka filmas scenāriju veidos Bērnijs Goldmens, kurš 2006. gadā izveidoja ļoti veiksmīgu filmu par Grieķijas vēsturi “300”. 

Jannim ir bijusi ļoti interesanta bērnība – viņš ir dzimis un uzaudzis Grieķijā, taču viņa vecāki ir Nigērijas imigranti. Grieķijas likumu dēļ Adetokunbo līdz 18 gadu vecumam bija nepilsonis.

2013. gada NBA draftā pirmajā kārtā ar kopējo 15. numuru grieķu uzbrucēju izvēlējās Milvoki “Bucks” komanda. Adetokunbo ar katru sezonu progresēja un pērn kļuva par sezonas vērtīgāko spēlētāju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…