Divalas vārti otrajā puslaikā palīdz “Juventus” saglabāt komfortablu vadību “Serie A” (VIDEO)

25/02/2019 11:50

Turīnas “Juventus” futbolisti svētdien svinēja kārtējo uzvaru šīs sezonas Itālijas A sērijas spēlēs, viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspējot “Bologna” vienību.

Turīnas komandai vienīgos vārtus guva argentīnietis Paolo DiVala, kurš bija precīzs neilgi pēc nākšanas uz maiņu spēles 67. minūtē, kad bumbu tīklā raidīja no aptuveni 11 metru soda sitiena atzīmes.

“Juventus” komandai šī bija pirmā spēle pēc UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmā mača, kurā tā izbraukumā ar 0:2 (0:0) atzina Madrides “Atletico” pārākumu.

“Pēc trešdiena spēles bija nelielas paģiras,” tēlaini izteicās “Juventus” galvenais treneris Masimo Alegri. “Bija ļoti svarīgi saglabāt drošu vadību pār “Napoli” komandu, ar kuru tiksimies nākamajā nedēļas nogalē.”

Daudz pārliecinošāku uzvaru svētdien svinēja turīniešu tuvākā sekotāja “Napoli”, kas viesos ar 4:0 (2:0) sagrāva “Parma” vienību. Ar diviem vārtiem izcēlās Latvijas izlases pretinieces Eiropas čempionāta kvalifikācijā Polijas uzbrucējs Arkadjušs Miļiks, bet pa vienam precīzam sitienam bija viņa tautietim Pjotram Žeļinskim un alžīrietim Adamam Unasam.

“”Juventus” turnīra tabulā ir tālu priekšā, taču mums jācenšas uzvarēt katru maču un tikt pie pēc iespējas vairāk punktiem,” pauda Miļiks.

Citā mačā Milānas “Inter” viesos izsēja divu vārtu pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 3:3 (2:1) ar Florences “Fiorentina”. Kompensācijas laiks kopumā ievilkās uz 13 minūtēm, un tuvojoties tā beigām ar 11 metru soda sitienu neizšķirtu izrāva francūzis Žordāns Veretū.

Savukārt otra Milānas komanda “AC Milan” piektdien ar 3:0 (0:0) pārspēja “Empoli”. Arī šajā mačā vārtus guva polis, izceļoties Kšištofam Pjontekam, kurš ar 18 precīziem sitieniem ir otrs labākais bombardieris aiz 19 vārtus guvušā Krištianu Ronaldu.

Vēl no vadošajām komandām “AS Roma” sestdien viesos ar 3:2 (2:1) pārspēja “Frosinone” vienību. Romas komandā ar diviem vārtiem, tajā skaitā uzvaru nesošajiem mača kompensācijas laikā, izcēlās bosnietis Edins Džeko.

A sērijas kopvērtējuma vadībā ar 69 punktiem 25 spēlēs atrodas “Juventus”, kamēr “Napoli” iekrājusi par 13 punktiem mazāk. Savukārt 47 punkti ir Milānas “Inter” kontā, pirmo četrinieku ar 45 punktiem noslēdz “AC Milan”, bet piektā ar 44 punktiem ir “AS Roma”.