Divām Eiropas izlasēm pirms Pasaules kausa “play-off” savainojumu problēmas

27/06/2026 13:18
Nokopēts
Īsaks Hjēns

Zviedrijas futbola izlases aizsargam Īsakam Hjēnam traumas dēļ Pasaules kausa (PK) finālturnīrs ir noslēdzies, paziņojusi Zviedrijas Futbola asociācija (SvFF).

Veic likmes uz Pasaules kausu

27 gadus vecais Itālijas kluba Bergāmo “Atalanta” aizsargs PK finālturnīrā pamatsastāvā devās laukumā visās trīs Zviedrijas izlases spēlēs, bet ceturtdien pēdējā mačā pret Japānu iedzīvojās augšstilba muskuļa savainojumā

Zviedrijas izlase F grupā ar 5:1 sagrāva Tunisiju, ar 1:5 zaudēja Nīderlandei un cīnījās neizšķirti 1:1 ar Japānu. Apakšgrupā zviedri ieņēma trešo vietu un izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies ar vienu no galvenajām favorītēm Franciju.

Tikmēr Spānijas izlases galvenais treneris Luiss de la Fuente atklājis, ka turnīrs varētu būt beidzies uzbrucējam Jeremi Pino, kurš piektdien uzvarā pār Urugvaju guva pleca traumu. Tāpat duelī pret urugvajiešiem savainojumā iedzīvojās cits spāņu uzbrucējs Niko Viljamss.

Spānijas izlase H grupā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Kaboverdi, ar 4:0 sagrāva Saūda Arābiju un ar 1:0 pārspēja Urugvaju, apakšgrupā izcīnot pirmo vietu. PK izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Eiropas čempione Spānija tiksies ar J grupas otrās vietas ieguvēju – Austriju vai Alžīriju.

Jau svētdien sāksies izslēgšanas spēles, pusfināli paredzēti 14. un 15. jūlijā, 18. jūlijā pusfinālu zaudētāji cīnīsies par bronzu, bet 19. jūlijā tiks noskaidroti pasaules čempioni.

Veic likmes uz Pasaules kausu