Divas no Latvijas jaunatnes volejbola izlasēm vadīs Vensbergs un Odinokovs

25/01/2022 19:43
Māris Vensbergs un Andrejs Odinokovs

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Treneru komisija darbam ar jaunākā gadagājuma Latvijas izlasēm izvirzīja Māri Vensbergu un Andreju Odinokovu, LVF valdei apstiprinot viņu kandidatūras kā piemērotākās attiecīgi Latvijas U16 zēnu un U15 meiteņu izlases galveno treneru amatiem.

Māris Vensbergs Latvijas U16 izlases galvenā trenera lomā ir loģiska izvēle, jo RVS šajā vecumā ir daudz talantīgu audzēkņu, no kuriem četri šogad uzsāka mācības MSĢ. Treneris ir vērojis šī vecuma puišus, uzrunājis trenerus, vai viņiem nav talantīgu jauniešu, un turpinās talantu meklēšanu sporta skolās.

“Droši vien daudz būs jāstrādā ar volejbola pamatiem. Covid-19 epidēmija ir ieviesusi korekcijas. Pēdējos divos gados jauniešiem ir bijis ļoti maz laika treniņiem, it sevišķi – ar bumbu. Tas atstās iespaidu uz tehniskajiem elementiem,” stāsta Vensbergs, kurš nedēļas nogalē sekoja labāko jauniešu spēlētprasmei Latvijas čempionāta U15 grupas finālturnīrā Jēkabpilī.

“Tā kā jaunatnes izlašu treneru kandidātus izvirza sporta skolas, pieteikties uz U15 izlases galvenā trenera amatu mani aicināja RVS direktors Kristaps Čerņavskis. Man patīk darbs ar jaunatni – mums klubā ir daudz jauno spēlētāju,” par savu tapšanu par U15 meiteņu izlases galveno treneri saka Andrejs Odinokovs.

“Zinu šī vecuma jaunās RVS spēlētājas – Normundam Lūsim ir laba komanda, Svetlanai Cepurītei – arī, un Inesei Jursonei. Ir spēlētājas Daugavpilī, Liepājā, Madonā … Vēl šosezon gribu tikties ar meitenēm un treneriem,” stāsta Odinokovs, piebilstot, ka, viņaprāt, pareizi būtu ar U15 izlasi nākamsezon spēlēt Entuziastu volejbola līgā. Februāra sākumā abām izlasēm plānots sarīkot testus, lai pēc sezonas sāktu strādāt. Oktobra beigās notiks Baltijas kausa izcīņa un novembrī – Eiropas čempionāta kvalifikācijas 1.kārta.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artūrs Šilovs un Ronalds Ķēniņš
25/05/2022 10:45

Dominance iemetienos, nulle vārtu ailē un pateicība par nenogulētu sākumu – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Zviedriju

Latvijas hokeja izlase dalība Pasaules čempionātā noslēgusi ar zaudējumu pret Zviedriju – 0:1. Snieguma ziņā ne tā sliktākā spēle, taču nevaru piekrist Vītoliņa pēcspēles sarunā ar žurnālistiem paustajam viedoklim, ka…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…