Divas spēles divās dienās nav šķērslis – Šilovs atkal izpelnās mača zvaigznes godu

26/01/2023 08:55
Artūrs Šilovs

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs trešdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē atvairīja 29 metienus pa saviem vārtiem, tomēr viņa pārstāvētā Ebotsfordas “Canucks” komanda savā laukumā ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās Toronto “Marlies” vienībai.

Šī bija abu komandu otrā spēle divu dienu laikā un otrdien Šilovs palika nepārspēts, tiekot atzīts par mača otro zvaigzni. Trešdienas spēlē latviešu vārtsargam trešās zvaigznes gods. Latvijas vārtsargs šajā sezonā piedalījies 29 spēlēs un svinējis 16 uzvaras, vidēji spēlē vārtos ielaižot 2,60 ripas un atvairot 90,1% metienu.

Citā spēlē uzbrucēja Raivja Ansona pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” viesos ar 2:3 (2:0, 0:1, 0:2) zaudēja piekāpās Ročestras “Americans” vienībai. Latviešu uzbrucējs metienus pa vārtiem neizpildīja, pie rezultativitātes punktiem netika, bet nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1. Ansons šosezon AHL aizvadījis 27 spēles, guvis vienus vārtus, atdevis divas rezultatīvas piespēles, nopelnījis 16 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -8.

Tikmēr latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns nedevās laukumā Belevilas “Senators” panākumā papildlaikā 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) viesos pret Lavalas “Rockets”.

“Canucks” ar 50 punktiem 40 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, “Penguins” ar 43 punktiem 39 spēlēs ir septītie Austrumos, bet “Senators” ar 36 punktiem 40 mačos ir 14.pozīcijā 15 komandu vidū. Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus.