Divi aizsargi un bronzas ieguvējs traumu dēļ šogad nepalīdzēs izlasei

01/04/2024 10:10
Nokopēts
Georgs Golovkovs

Gaidāmajā pasaules čempionātā Latvijas izlasei savainojumu dēļ nepalīdzēs vairāki spēlētāji, vēsta Latvijas hokeja federācija (LHF).

Galvenais treneris nevarēs rēķināties ar aizsargiem Miku Tumānovu un Nauri Sējēju, kā arī uzbrucēju Georgu Golovkovu, kurš pagājušajā gadā kļuva par bronzas ieguvēju.

Iepriekš gatavību pievienoties izlasei pauduši vārtsargs Elvis Merzļikins, aizsargi Uvis Balinskis, Ralfs Freibergs, Oskars Cibuļskis, Jānis Jaks, Kārlis Čukste, Kristaps Zīle un Roberts Mamčics, kā arī uzbrucēji Kaspars Daugaviņš, Oskars Batņa, Miks Indrašis, Renārs Krastenbergs, Eduards Tralmaks, Haralds Egle, Andris Džeriņš, Rodrigo Ābols, Rūdolfs Balcers, Toms Andersons, Rihards Marenis un Rihards Bukarts. Jau ziņots, ka gaidāmajā pasaules čempionātā izlases treneru kolektīvam pievienosies soms Ville Peltonens, kurš aizvietos Arti Ābolu.

Šogad čempionāts risināsies no 10. līdz 26. maijam Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā. Latvija spēlēs vienā grupā ar ASV, Vāciju, Zviedriju, Slovākiju, Franciju, Kazahstānu un Poliju, bet jau šodien, 1. aprīlī sākusies izlases treniņnometne.

Iepriekš kļuva zināms, ka savainojuma dēļ izlasei nepalīdzēs arī pagājušā PČ varonis Kristiāns Rubīns.

Pagājušā PČ varonis šogad Latvijas izlasē nespēlēs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām