Divi Čempionu līgas mači varētu norisināties bez skatītājiem

Lionels Mesi, sportazinas.com
Lionels Mesi | Foto: FC "Barcelona"

Divas UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēles ar Itālijas komandu dalību varētu notikt bez skatītājiem, ziņo Spānijas medijs “Marca”.

Spānijas veselības ministrija uzskata, ka šāda rīcība palīdzēs izvairīties no koronovīrusa izplatīšanas valstī. Valsts iestāde rekomendē aizvadīt aiz slēgtām durvīm abus astotdaļfināla mačus, kuros Spānijas klubiem jāspēkojas ar Itālijas vienībām.

Viens no pāriem ir “” un “Napoli”, pirmā spēle noslēdzās ar 1:1, bet atbildes mačam jānotiek 18. martā. Vēl viens pāris ir Bergamo “Atalanta” un “”. Šeit pārliecinošs pārsvars pieder Itālijas klubam, kas triumfēja pirmajā cīņā ar 4:1. Atbildes mačs paredzēts 10. martā. Abām spēlēm jānotiek Spānijā.

Pagaidām oficiāls lēmums par maču aizvadīšanu bez skatītājiem vēl nav pieņemts.

Jau vēstīts, ka koronovīrusa dēļ tiek atcelti un pārcelti sporta pasākumi visā pasaulē. Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) pieņēmusi lēmumu atteikties no sešu turnīru rīkošanas martā. Joprojām nav skaidrības par maijā paredzēto pasaules čempionātu Šveicē. Tāpat ir apdraudēta Eiropas futbola čempionāta un olimpisko spēļu aizvadīšana.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par