Divi KHL klubi joprojām nav samaksājuši “greznības nodokli” vairāk nekā sešu miljonu eiro apmērā

Maskavas CSKA
Maskavas CSKA | Foto: Maskavas CSKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības un Ufas “Salavat Yulaev” joprojām ir parādā līgai par aizvadītās sezonas algu griestu pārsniegšanu, ziņo “Sport Business Online”.

Jau ziņots, ka 2019./2020. gada sezonā KHL būs spēkā stingri algu griesti 900 miljonu rubļu apmērā. Vasaras sākumā tie bija 11,5 miljoni eiro, pēc tagadējā kursa – 10,4 miljoni eiro. Savukārt pirms iepriekšējās sezonas KHL uzstādīja nedaudz zemāku latiņu, proti, algu griesti bija noteikti 800 miljonu rubļu apmērā, toties tos drīkstēja pārsniegt, samaksājot t.s. “greznības nodokli” – 30% no pārsniegtās summas.

Iepriekšējā sezonā astoņas komandas hokejistu algām iztērēja lielākas summas, dažu klubu, piemēram, Sanktpēterburgas SKA, Magņitogorskas “Metallurg” un jau pieminētās CSKA algu budžeti KHL noteiktus algu griestus pārsniedza vairāk nekā divās reizēs.

Gandrīz visi klubi jau ir norēķinājušies ar līgu, tomēr divi “parādnieki” atsakās to darīt. CSKA ir parādā 350 miljonus rubļu (4,05 miljoni eiro), bet “Salavat Yulaev” – 215 miljonus rubļu (ap 2,5 miljoniem eiro).

KHL prezidents Aleksejs Morozovs atzina, ka līga joprojām nav sagaidījusi naudu no šiem klubiem un informēja, ka lieta ir nodota līgas disciplinārajā komitejā. Tajā pašā laikā Morozovs norādīja, ka jautājums par CSKA un “Salavat Yulaev” izslēgšanu no čempionāta līdz “greznības nodokļa” samaksāšanai netiek izskatīts, jo abās komandās spēlē Krievijas izlases hokejisti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par