Divi latviešu basketbolisti pretendē uz dalību VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēlē

25/01/2021 15:01

Divi latviešu basketbolisti – Mārtiņš Meiers no “Astana” komandas un Permas “Parma” pārstāvis Mareks Mejeris – kandidē uz dalību VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēlē, informē medijs “Eurohoops”.

Vienotā līga nosaukusi 66 spēlētāju paplašināto sastāvu Zvaigžņu spēlei, kas risināsies 14. februārī Maskavā VTB arēnā. Šie basketbolisti fanu balsojumā saņēmuši vislielāko atbalstu, taču vēl tiks veikts mediju balsojums, pēc kura noskaidrosies galīgais abu komandu sastāvs. Vienotās līgas Zvaigžņu spēlē spēkiem mērosies Krievijas un pasaules zvaigznes.

Līdzjutēji no 14. līdz 25. janvārim par saviem favorītiem varēja balsot platformā “VKontakte”. Turnīra rīkotāji, apkopojot rezultātus, noteica trīs visvairāk balsis saņēmušos krievu spēlētājus un trīs visvairāk balsis ieguvušos leģionārus no katras komandas.

29 gadus vecais Meiers saņēmis otru lielāko balsu skaitu no savas komandas. Par latviešu centru nobalsoja 11%, kamēr pārliecinošs līderis “Astana” komandā ir Džeremaija Hils, kurš ieguvis 62,3% fanu atbalstu. Zīmīgi, ka “Astana” vienībā nav krievu spēlētāju. Savukārt 29 gadus vecais Mejeris saņēmis otru lielāko balsu skaitu “Parma” leģionāru ieskaitē. Par viņu nobalsoja 7,3%, kamēr vislielāko atbalstu starp leģionāriem guva Ads Juskevičs, kuram 77,3%.

Nav garantēts, ka abi latvieši piedalīsies Zvaigžņu spēlē. Tomēr viņu kandidatūras tiks izskatītas, un sastāvi tiks finalizēti pēc mediju balsojuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…