Divi nokdauni, skābekļa maska un ātra uzvara – Džošua “aizsūta mājās” Nganū

09/03/2024 09:39
Nokopēts
Entonijs Džošuā un Fransiss Nganū

Aizvadītajā naktī Saūda Arābijas pilsētā Rijādā norisinājās boksa vakars, kura galvenajā cīņā Entonijs Džošua nokautēja Frensisu Nganū.

Mačs sanāca visai īss un jau otrajā raundā Džošua svinēja uzvaru, jo pretinieks vairs nespēja turpināt cīņu. Tas bija otrais nokdauns šajā duelī, pēc nokauta Nganū bija nepieciešama skābekļa maska.

Džošua svinēja 28 uzvaru karjeras 31 cīņā, kamēr Nganū uzvaras garšu tieši profesionālajā boksā pagaidām nav izjutis, piedzīvojot otro neveiksmi tikpat cīņās.

Intervijā pēc uzvaras Džošua atzina, ka viņam būtu interesanti aizvadīt cīņu pret Oleksandra Usika un Taisona Fjūrija cīņas uzvarētāju. Savukārt Nganu atvainojies saviem līdzjutējiem par to, ka ir pievīlis viņus.

Citās cīņās Džozefs Pārkers ar tiesnešu lēmumu uzvarēja Čžileju Čžanu, cīņa starp Reju Vargasu un Niku Bolu noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, Israils Madrimovs ar tehnisko nokautu piektajā raundā uzvarēja Magomedu Kurbanovu, Marks Čemberlens ar tehnisko nokautu ceturtajā raundā uzvarēja Gevinu Gvinu, bet Džastiss Hunijs ar tiesnešu vienbalsīgu lēmumu bija pārāks pār Kevinu Lerenu.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām