Divi OS čempioni tomēr turpinās pārstāvēt “Rīga” vienību

08/03/2023 11:33
Nokopēts
Agnis Čavars

Olimpiskie čempioni Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš turpinās spēlēt Latvijas 3×3 basketbola komandā “Rīga”, aģentūru LETA informēja vienības menedžeris Edgars Buļs.

Tāpat “Rīga” komandu papildinājis serbu basketbolists Miroslavs Pašajličs, bet sastāvā palikuši arī Artūrs Strēlnieks un Artūrs Ausējs.

28 gadus vecais serbu saspēles vadītājs Pašajličs spēlējis dažādās Serbijas komandās, kā arī Bosnijā. Aleksandrovacas “Igokea” rindās kļuvis par divkārtēju Bosnijas čempionu un kausa ieguvēju. Pašajličs 2021.gada 12.septembrī Serbijas izlases sastāvā uzvarēja Eiropas 3×3 čempionātā Parīzē.

Kā zināms, visi četri Latvijas 3×3 basketbolisti, kuri triumfēja Pekinas olimpiskajās spēlēs Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Nauris Miezis un Kārlis Lasmanis starpsezonā saņēma piedāvājumus pārstāvēt Ķīnas profesionālos klubus. Visi četri jau ir devušies uz treniņnometni Serbijā. Vairāku izmaiņu dēļ FIBA noteikumos ir nolemts, ka leģionāru gaitas uzsāks Miezis un Lasmanis, savukārt Čavars un Krūmiņš turpinās pārstāvēt “Rīgu”.

“Radās iespēja atgriezties komandā, ar kuru esam guvuši lielākos panākumus klubu sacensībās,” norāda Čavars. “Iespēju izmantojām ar lielāko prieku, lai komanda turpinātu startēt augstākajā līmenī un Rīgas vārds izskanētu pasaulē. Turpinām gatavošanos jaunajai sezonai – gan ar pazīstamiem, gan jauniem cīņu biedriem.”

“3×3 basketbols vēl tikai iekaro savu vietu sporta kartē, tāpēc FIBA 3×3 klubu licencēšanas noteikumi mainās pa dienām,” par Čavara un Krūmiņa atgriešanos Rīgas vienībā saka Buļs. “Tas mazliet rada neziņu puišu prātos un plānos, bet dienas galvenais prieks ir – olimpisko čempionu duets Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš turpinās pārstāvēt “Rīga 3×3” komandu! Pateicamies par uzticību mūsu atbalstītājiem “Rimi” un “William Hill”, kā arī Rīgas pilsētai – jūsu atbalsts palīdzēs sagatavoties jaunajai sezonai.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
16.5
7.75
1.17
4.4
4.4
1.62
2.35
3
3.4
1.5
5
5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām