Divi Porziņģa bloki starp skaistākajiem NBA pārbaudes spēlēs

Nacionālā Basketbola asociācija (NBA) videomateriālā apkopojusi skaistākos bloķētos metienus no NBA pārbaudes spēlēm. Divās epizodēs iekļuvis ar Ņujorkas “Knicks” zvaigzne .

Vienā no epizodēm Porziņģis bloķē Brūklinas “Nets” centra spēlētāju Timofeju Mozgovu, bet otrā Kristaps “pēc piena” aizsūta tās pašas “Nets” vienības saspēles vadītāju Džeremiju Linu.

Porziņģis piedalījies tikai divos no pieciem pārbaudes mačiem, jo iedzīvojies gurna traumā. Porziņģis nepiedalījās arī trešdienas treniņā, bet pauda, ka viņa traumētais gurns jūtas labāk.

Savu divu NBA sezonu laikā Porziņģis kopumā izlaidis 26 spēles, bet šo vasaru viņš pavadīja, strādādams plecu pie pleca ar spāņu fizioterapeitu Manolo Validvjeso, kurš ar latvieti ir arī Ņujorkā. Tiesa, basketbolistu tik un tā piemeklējušas nedienas ar veselību, jo treniņnometnē viņam bija problēmas ar ceļgalu, bet tagad sāp gurns.

NBA 72.sezona sāksies 17.oktobrī, kad Porziņģis sāks savu trešo, bet Sanantonio “Spurs” basketbolists Dāvis Bertāns – otro sezonu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par