Divi ukraiņa Marusiča vārti nodrošina RFS astoto uzvaru pēc kārtas Virslīgā

22/07/2018 21:29

“SynotTip” futbola Virslīgas 15. kārtas spēlē astoto uzvaru pēc kārtas svinēja pārliecinošā turnīra līdervienība RFS, kas atjaunotajā Daugavas stadionā viesos ar 2:0 pieveica citu galvaspilsētas klubu FS “Metta/LU”.

Spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja mettieši, pirmajās 20 minūtēs bīstamus sitienus izdarot mājinieku krievu leģionāram Tamerlanam Džamalutdinovam un Ņikitam Ivanovam. RFS vārtos vietā bija Kaspars Ikstens.

Puslaika turpinājumā spēles gaita izlīdzinājās, abu komandu futbolistiem pa reizei trāpot pa vārtu stabu. Pirmo 45 minūšu beigās iniciatīvu pamazām savās rokās sāka pārņemt RFS, tomēr rezultāts līdz pat lielajam pārtraukumam nemainījās.

Savukārt jau uzreiz pēc pauzes 1:0 RFS labā panāca ukraiņu leģionārs Maksims Marusičs, kuram šie bija septītie vārti šā gada Virslīgas turnīrā.

Atlikušajā laikā arvien aktīvāk uz priekšu metās “Metta/LU”, no labas sitiena pozīcijas nespējot izcelties nigērietim Usmanam Abasam. RFS, turpretim, otrreiz spēlē trāpīja pa mājinieku vārtu stabu.

Cīņai punktu ar astoto precīzo raidījumu Virslīgas turnīrā pielika Marusičs, nokārtojot RFS spraigu uzvaru ar 2:0.

Nākamajā kārtā RFS principiālā duelī “Skonto” stadionā viesosies pie “Riga FC”, kamēr “Metta/LU” dosies uz Sloku, kur eksaminēs valsts čempioni Jūrmalas “Spartaku”.