Divi vārti trīs minūtēs nodrošina Mančestras “United” uzvaru pār “Watford”

15/09/2018 21:26

Anglijas Premjerlīgas piektās kārtas spēlē pie panākuma izbraukumā tikusi Mančestras “United”, kas ar 2:1 apspēlēja “Watford” futbolistus. Uzvarētāju rindās ar gūtajiem vārtiem atzīmējās Romelu Lukaku un Kriss Smālings.

35. minūtē Beļģijas izlases uzbrucējs Lukaku pārspēja “Watford” vārtu vīru Benu Fosteru, izvizot Žuzē Mourinju vadīto komandu vadībā. Bet trīs minūtes vēlāk centra aizsargs Kriss Smālings panāca jau divu vārtu pārsvaru.

65. minūtē “Watford” uzbrucējs Andrē Grejs raidīja bumbu Dāvida De Hejas sargātajā cietoksnī, tomēr atlikušajā laikā neizšķirtu izraut mājiniekiem neizdevās, piedzīvojot pirmo neveiksmi sezonā. Tikmēr Mančestras “United” tika pie trešās uzvaras piecos dueļos un pakāpās turnīra tabulā uz astoto pozīciju.

Nākamo spēli Mančestras ”United” aizvadīs 22. septembrī, kad savā laukumā uzņems turnīra jaunpienācēji Vulverhemptonas “Wanderers”, turpretim ”Watford” izbraukumā spēkosies ar Londonas ”Fulham”.

Jau vēstījām, ka dienas pirmajā spēlē ”Liverpool” izbraukumā ar 2:1 pieveica Londonas ”Tottenham Hotspur”, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas. Tāpat piekto panākumu šodien izcīnīja Londonas ”Chelsea”, kurai savu skatītju priekšā ar 4:1 izdevās pieveikt Kārdifas ”City”. Ar ”hat-trick” izcēlās pussargs Edens Azārs.