Divi vārti vairākumā palīdz “Sabres” svinēt otro panākumu pēc kārtas

21/03/2017 09:13
sabres-girgensons-sportazinas

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā guva divus vārtus vairākumā un viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Detroitas “Red Wings”.

Šī Bufalo komandai bija otrā uzvara pēc kārtas, kas seko pēc sērijas, kurā 12 spēļu laikā tika ciestas desmit neveiksmes.

Rezultātu 11.minūtē atklāja “Sabres” šīs sezonas rezultatīvākais hokejists Džeks Aikels, bet otrās trešdaļas vidū Mets Mulsons vēlreiz realizēja vairākumu un viesi jau panāca 2:0. Kaut vienus vārtus atguva Tomāšs Tatars, turpinājumā “Sabres” noveda dueli līdz uzvarai.

“Sabres” divas uzvaras pēc kārtas guva pēc vairāk nekā mēneša pārtraukuma.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 11 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja piecos no 11 iemetieniem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Girgensons šosezon 66 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 72 punktiem 73 spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, kur pozīciju zemāk ar 67 punktiem seko “Red Wings”.

Bufalo hokejisti noslēguši četru izbraukuma spēļu sēriju un nākamajā cīņā jau otrdien uzņems pagājušās sezonas čempioni Pitsburgas “Penguins”.