Divi “Ventspils” spēlētāji pievienojas “Liepājai”

Eduards Tīdenbergs
Eduards Tīdenbergs | Foto: FK "Ventspils"

“Optibet” virslīgas komandas “Ventspils” spēlētāji Eduards Tīdenbergs un Abdullahi Alfa pārgājuši uz “Liepāju”, bet bijušais Ventspils kluba aizsargs Raivis Hščanovičs pievienojies “Jelgavai”, pirmdien vēsta Latvijas Futbola federācijas (LFF) tīmekļa vietne.

“Ventspils” komandas kapteinis Tīdenbergs no pilsētas otrās komandas “Ventspilij” pievienojās 2014.gada janvārī. Šajā laikā pussargs virslīgā 144 spēlēs ir guvis 19 vārtus un 17 reizes rezultatīvi piespēlējis.

25 gadus vecais futbolists ir piedalījies arī vienā Eiropas līgas kvalifikācijas spēlē.

Uz “Liepāju” dosies arī 24 gadus vecais Nigērijas pussargs Abdullahi Alfa, kurš Ventspils vienībai pievienojās 2016.gada februārī.

“Ventspils” sastāvā virslīgā 57 spēlēs viņš pa divām reizēm ir iekarojis pretinieku vārtus un rezultatīvi piespēlējis.

Līgums jūlija sākumā ar Ventspils komandu beidzās arī Raivim Hščanovičam, kurš 2010.gadā spēlēja ASV augstākās futbola līgas (MLS) klubā “Toronto”.

33 gadus vecais aizsargs vienojies par sadarbību ar citu virslīgas komandu “Jelgava”.

Hščanovičs profesionālā futbolista gaitas sāka Rīgas “Skonto”, 2010.gada janvārī pārejot uz MLS klubu “Toronto”. Vēlāk viņš Latvijā spēlēja Jūrmalas, Rīgas “Daugavas” un “Metta” vienībās, kā arī “Ventspilī”.

MLS līgā viņa rēķinā ir 11 spēles, bet Latvijas virslīgā 79 mačos iesisti septiņi vārti un reizi rezultatīvi piespēlēts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par