Divkārtējais Latvijas čempions Kazačoks oficiāli kļūst par “Jelgavas” futbolistu

Jevgeņijs Kazačoks, sportazinas.com
Jevgeņijs Kazačoks | Foto: Arkādijs Birjuks/FK "Jelgava"

Latvijas futbola klubs “Jelgava” līdz sezonas beigām parakstījis līgumu ar centra pussargu Jevgeņiju Kazačoku, vēstīts kluba mājaslapā.

Divkārtējais Latvijas čempions Jūrmalas “Spartaka” sastāvā Kazačoks “aļņu” rīcībā atradās vēl ziemas sagatavošanās posmā. Taču spēlētājam ilgu brīdi palika neatrisināti juridiskie jautājumu ar savu iepriekšējo klubu “Ventspils”, kas radīja grūtības pārejas veikšanā. Maijā Kazačoks kļuva par brīvo aģentu un no 1.jūnija ir pilnvērtīgs futbola kluba “Jelgava” spēlētājs.

“Pārgāju uz “Jelgavu” trenera dēļ,” pastāstīja Zemgales kluba jaunieguvums, atceroties sekmīgo 2016.gada sezonu pašreizējā “Jelgava” galvenā trenera Oļega Kubareva vadītajā “Spartakā”.

Zelta sezonā Kazačoks guva desmit vārtus, kļūstot par virslīgas trešo labāko vārtu guvēju. 2016.gadā futbolists kļuva par Latvijas labāko jaunatnes futbolistu, virslīgas labāko pussargu un palika otrajā vietā balsojumā par čempionāta vērtīgāko futbolistu.

Par mērķiem gaidāmajā sezonā Latvijas izlasē deviņas spēles aizvadījušais Kazačoks izsakās ambiciozi: “2016.gadā mums neviens neticēja, taču kļuvām par čempioniem. Kāpēc gan neatkārtotu ko līdzīgu arī Jelgavā?”

Pēc ļoti sekmīgā 2016.gada Kazačoks un Jūrmalas “Spartaks” kļuva par čempioniem arī 2017.gadā. Tad sekoja pāreja uz RFS, kur Liepājā dzimušais futbolists nespēja nostiprināties sastāvā, taču izcīnīja virslīgas bronzas medaļas. Pie bronzas Kazačoks tika arī pērn, pārstāvot “Ventspili” un esot vienam no komandas līderiem.

“Fiziski jūtos ļoti labi, jo pavasarī cītīgi sekoju individuālo treniņu programmai,” par savu sportisko formu pastāstīja Kazačoks.

Jelgavnieki trešdien Mažeiķos plāno aizvadīt pārbaudes spēli ar “Liepāja” vienību.

Latvijā no 1.jūnija ļauts aizvadīt pilna kontakta treniņus.

Jau ziņots, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) atklājis “aplokšņu algu” izmaksu lielos apjomos futbola klubā “Ventspils”. Saistībā ar šo gadījumu esot sākti kriminālprocesi un veiktas arī vairākas kratīšanas. 5.maijā ar futbola klubu “Ventspils” saistītās telpās un personu dzīves vietās VID Muitas un nodokļu policija veikusi vairākas kratīšanas.

Pastiprināta VID uzmanība Kurzemes klubam sekoja pēc tam, kad gada sākumā par “aplokšņu algām” ziņoja Kazačoks un viņa bijušais komandas biedrs Ņikita Koļesovs. Abiem futbolisti arī neslēpa, ka pēc tam bijis grūti atrast jaunu darba vietu.

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, bet par divām vairāk nekā aizpērn. Laukumos šogad dosies “Riga”, RFS, “Ventspils”, “Valmieras”, Jūrmalas “Spartaks”, “Liepājas”, “Jelgavas”, “Daugavpils”, “Metta” un “Tukums 2000/TSS” komandas.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta “Riga”, bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par