Divkārtējais olimpiskais čempions: CSKA varētu būt šīs sezonas Krievijas čempione

Iļja Sorokins, sportazinas.com
Maskavas CSKA vārtsargs Iļja Sorokins ar Gagarina kausu | Foto: KHL

Divkārtējais olimpiskais čempions hokejā Boriss Mihailovs uzskata, ka šogad varētu apsvērt ideju piešķirt Krievijas čempiona titulu.

Jau ziņots, ka Kontinentālā hokeja līga () koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ pilnībā atcēla šo sezonu, kā arī turnīrā, visdrīzāk, netiks noteikts uzvarētājs. Tādā gadījumā šosezon Gagarina kauss paliks bez īpašnieka.

75 gadus vecais Mihailovs, kurš ir astoņkārtējs pasaules čempions, divkārtējs olimpiskais čempions un kādreizējais kapteinis, uzskata, ka šosezon varētu tikt piešķirts Krievijas čempiona tituls.

“Šosezon Gagarina kausam jāpaliek bez īpašnieka,” medijam “Russia-Hockey” sacīja Mihailovs. “Taču kurš būs Krievijas čempions? Šis jautājums varētu tikt atrisināts nākamajā KHL valdes sēdē.”

“Kā skatītājs no malas es atbalstītu ideju piešķirt Krievijas čempiontitulu labākajai šīs valsts komandai pēc regulārā čempionāta. Šajā sezonā Gagarina kausa čempiones vietā varētu tiktu kronēta Krievijas čempione. Domāju, ka godīgi būtu, ja to saņemtu CSKA komanda, taču šāds lēmums ir KHL un Krievijas hokeja vadības, kā arī KHL klubu rokās,” noteica Mihailovs.

CSKA šosezon bija spēcīgākā komanda regulārajā sezonā, izcīnot 94 punktus, bet tuvākās sekotājas katra ar 93 punktiem bija Sanktpēterburgas SKA un Kazaņas “Ak Bars”.

Vispirms no dalības KHL Gagarina kausa izcīņā koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ atteicās Helsinku “Jokerit” un Nursultanas “Barys” komandas. Viņu piemēram draudēja sekot arī Kazaņas “Ak Bars”, ja līga neatceltu šo sezonu pavisam. Tāpat vairākas spēles tika aizvadītas arī bez skatītājiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par