Divu latviešu pārstāvēto komandu duelī Polijā uzvaru svin Šteinbora “Jagiellonia”

30/01/2021 22:03
Pāvels Šteinbors

Latvijas pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās piekāpās vārtsarga Pāvela Šteinbora Belastokas “Jagiellonia” komandai Polijas ekstraklases 15.kārtas spēlē, atsākot čempionātu pēc ziemas pārtraukuma.

Gdaņskas “Lechia” mājās zaudēja Belastokas “Jagiellonia” ar 0:2 (0:1). Tobers bija laukumā visu maču, 76.minūtē nopelnot dzelteno “plāksteri”, bet Šteinbors palika rezervē. Vārtus viesiem trešajā minūtē guva Hesus Imass, bet 84.minūtē – Jakovs Puljičs. Jau 36.minūtē mājinieki palika mazākumā, kad dzelteno un uzreiz arī sarkano kartīti nopelnīja Jakubs Kaluzinskis.

Jau ziņots, ka piektdien Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” Belhatovā ar 0:1 (0:0) atzina Ščecinas “Pogon” pārākumu, pretiniekiem pārņemot līderpozīciju turnīra tabulā. Gutkovskis bija “Rakow” komandas pamatsastāvā un spēlēja visas 90 minūtes. Mača 53.minūtē viņš par pārkāpumu pret pretinieku tika brīdināts ar dzelteno kartīti. Vienīgie vārti tika gūti 58.minūtē, kad pēc piespēles soda laukumā precīzs bija Adrians Benedičaks.

Ar 28 punktiem 15 mačos “Rakow” atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, “Jagiellonia” ar 23 punktiem ieņem sesto vietu, bet “Lechia” ar 19 punktiem ir astotā.