Divu Milānas klubu cīņā “Inter” futbolisti svin uzvaru UEFA Čempionu līgas pusfinālā

16/05/2023 23:57
Milānas

Divu Milānas klubu cīņā “Inter” futbolisti otrdien savā laukumā pieveica “AC Milan” UEFA Čempionu līgas mačā, iekļūstot finālā. “Inter” bija pārāka ar 1:0 (0:0), divu spēļu summā uzvarot ar 3:0.

Mača pirmajā trešdaļā vienīgais bīstamākais moments bija Brahima Diasa sitiens vārtu labajā apakšējā stūrī 11.minūtē, taču Andrē Onana izvēlējās pareizu vietu vārtos un bumbu tvēra. Puslaika beigās ar bīstamiem sitieniem apmainījās Rafaels Leāns no “AC Milan” un Edin Džeko no “Inter”, taču Leāns sita garām, bet Dzēko sitienu tvēra vārtsargs. Jau 44.minūtē pirmo maiņu bija spiests izdarīt “Inter” treneris Simone Indzagi, traumu guvušo Henrihu Mhitarjanu nomainot ar Marcelo Brozoviču.

“Inter” droša par iekļūšanu finālā varēja būt pēc 74.minūtēs vārtu guvuma, kad Romelu Lukaku ar piespēli soda laukumā pa kreiso pusi vienatnē ar vārtsargu izvirzīja Lautaro Martinesu, kurš ar spēcīgu sitienu nogādāja bumbu vārtu tuvējā stūrī. 78.minūtē vēl vienu Martinesa sitienu no soda laukuma stūra atvairīja vārtsargs Maiks Menjo.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā pirmā cīņa starp Madrides “Real” un Mančestras “City” beidzās neizšķirti 1:1. Atbildes spēle trešdien notiks Mančestrā.

Šosezon fināls plānots 10.jūnijā Stambulā. Iepriekšējās sezonas finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”.