Divu vārtu autors Berglunds: Ar šādu spēli sezonas mērķi nav sasniedzami

Jakobs Berglunds, sportazinas.com
Jakobs Berglunds | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas Dinamo

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs sarunā ar komandas preses dienestu komentēja rīdzinieku sniegumu pēdējā mačā.

Jau ziņots, ka šodien “Dinamo” izbraukuma piekāpās Helsinku “Jokerit” ar 2:7. Abus komandas vārtus guva tieši Berglunds, kura konta tagad ir trīs goli.

“Viņi bija piedzīvojuši zaudējumus pirmajās divās spēlēs. Pret tik meistarīgu komandu nebija labākais laiks, kad spēkoties,” atzina uzbrucējs. “To, protams, mēs visi ļoti labi zinājām. Zinājām, ka būs smaga cīņa. Šodien nebijām gatavi spēlei. Mēs nespējām uzvarēt divcīņas. Nespējām ieraidīt ripu pietiekami dziļi zonā un tad to izcīnīt. Mēs pievīlām savu vārtsargu. Ļoti slikta spēle mūsu izpildījumā,” turpināja zviedru hokejists.

“Vienmēr ir iespējas izglābties. Esi iedzinējos ar četriem vārtiem, atgūstot divus, jau parādās iespējas. Pretinieks var kļūdīties. Šodien mēs neradījām iespējas, lai pretinieks kļūdītos. Nebijām pietiekami aktīvi,” mača gaitu komentēja 27 gadus vecais spēlētājs.

“Smags zaudējums, protams, tik ātri neaizmirstas. Dodamies tālāk, rīt būs jauna diena. Katram jāpaskatās uz savu spēli šodien un jāizdara secinājumi. Mums sezonai ir mērķi, bet ar šādu spēli tos nesasniegt. Būs jauna diena, cīnīsimies par uzvaru,” noslēdza Berglunds.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par