Djego Kosta saņem bargu sodu – sezona “Atletico” uzbrucējam noslēgusies

11/04/2019 13:51

Spānijas futbola čempionāta komandas Madrides “Atletico” uzbrucējs Djego Kosta par tiesneša apvainošanu saņēmis iespaidīgu astoņu spēļu diskvalifikāciju, tādējādi sezona viņam ir galā.

Jau ziņots, ka “Atletico” sestdien Spānijas čempionāta mačā viesos ar 0:2 piekāpās “Barcelona” komandai, kas uzvaru nodrošināja spēles pēdējās minūtēs.

Mačs iesākās līdzīgā cīņā, taču madridiešu plānos sabojāja Kosta, kurš 28.minūtē par izrunāšanos pret tiesnesi saņēma sarkano kartīti.

Spānijas Futbola federācija (RFEF) lēmusi, ka Kostam jāpiešķir astoņu spēļu diskvalifikācija – četras par verbālu uzbrukumu tiesnesim un tikpat par tiesneša rokas sagrābšanu.

Tāpat Kostam jāmaksā 6 010 eiro liels naudas sods, bet klubam jāšķiras no 2 800 eiro.

“Atletico” komandai līdz sezonas beigām palikušas septiņas spēles, tādējādi Spānijas izlases uzbrucējam sezona beigusies priekšlaicīgi. Viņš šajā sezonā 14 Spānijas čempionāta spēlēs guvis vienus vārtus.

“Atletico” Spānijas čempionātā ar 62 punktiem ieņem otro vietu, par 11 punktiem atpaliekot no “Barcelona” vienības.