DLSS/”Dinaburga” hokejisti otro reizi divās dienās zaudē “Energija” vienībai

08/01/2023 23:41
DLSS/Dinaburga

“Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga” (DLSS/”Dinaburga”) svētdien “Optibet” Hokeja līgā (OHL) piedzīvoja otro neveiksmi divās dienās.

Daugavpilieši savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:2, 2:1, 0:1) piekāpās Elektrēnu “Energija”.

Pēc spēlētām deviņām minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Ivo Haritonovs, bet perioda turpinājumā viesu labā divus vārtus guva Klimentijs Lisaks.

Savukārt otrās trešdaļas sākumā rezultātu izlīdzināja Maksims Pumpiņš un 32.minūtē Daugavpils komandai vienu vārtu pārsvaru panāca Šarūns Baltūns. Nedaudz vairāk kā piecas minūtes līdz trešdaļas beigām rezultāts atkal tapa neizšķirts, kad daugavpiliešu vārtos ripu raidīja Karolis Krasiļņikovs.

Noslēdzošajā periodā 46.minūtē Danils Carkovskis guva “Energija” vienības labā uzvaru nesošos vārtus. Lai gan spēles izskaņā Daugavpils komanda tika pie vairākuma, vārti vairāk netika gūti.

Dienu iepriekš daugavpilieši ar rezultātu 4:8 (2:1, 0:6, 2:1) piekāpās tai pašai Lietuvas komandai.

Tabulas galvgalī ar 48 punktiem 25 mačos atrodas “Mogo”/LSPA komanda, 36 punkti 21 cīņā ir “Zemgale”/LLU komandai, bet 33 punkti 24 cīņās – Rīgas “Dinamo”. 24 mačos 23 punktus guvusi Hokeja skola “Rīga”, 22 punkti 22 dueļos ir Rīgas “Prizmai”, bet Elektrēnu “Energija” 23 cīņās tikusi pie 21 punkta un Viļņas “Hockey Punks” tikpat mačos sakrājusi 17 punktus. Tālāk ar 17 punktiem 21 spēlē seko Kauņas “City”, kamēr pēdējā ar diviem punktiem 25 spēlēs ir “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas – sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.