Dobeles “Tenax” gūst uzvaru pirmajā ceturtdaļfināla spēlē

24/04/2022 16:28
Dobeles Tenax

Dobeles “Tenax” handbolisti svētdien “SynotTip” handbola virslīgas izslēgšanas spēlēs sāka ar panākumu pirmajā ceturtdaļfināla mačā. “Tenax” savā laukumā ar rezultātu 42:29 (22:15) uzvarēja Jūrmalas “Sports” vienību un sērijā līdz divām uzvarā izvirzījās vadībā ar 1-0.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Ričards Juzups, vēl septiņus vārtus guva Aleksandrs Krastiņš. Tikmēr Jūrmalas komandā Ivans Grīnbergs guva deviņus vārtus, bet vēl pa sešiem precīziem metieniem pievienoja Uldis Zariņš un Ričards Pusbarnieks.

Otrā sērijas spēle paredzēta nākamsestdien. Citos ceturtdaļfināla pāros “Vaiņode” cīnīsies ar ASK Zemessardz/LSPA, Ludzas “Latgols” stāsies pretī MSĢ, bet “Ogre”/”Hydrox” mēros spēkus ar “Salaspils” handbolistiem.

Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas norisināsies līdz vienas komandas diviem panākumiem, kamēr čempioni tiks noskaidroti sērijā līdz trīs uzvarām. Pagājušajā sezonā Dobeles “Tenax” finālā ar 3-0 uzvarēja “Ogri”.