Dobeles “Tenax” handbola Virslīgā turpina perfekti – desmit uzvaras desmit mačos

Hanbola Virslīga, sportazinas.com
Foto: Latvijas Hanbola federācija

Šovakar “SynotTip” handbola Virslīgas turnīrā svarīgu uzvaru izcīnīja “Ogre”, kas savā laukumā ielaida tikai 16 vārtus un ar rezultātu 23:16 pieveica Ludzas “Latgolu”. Savukārt jau desmito uzvaru tikpat spēlēs izcīnīja turnīra līdervienība “Tenax Dobele”.

“Ogre” pirms šīvakara spēles ar 2-7 bilanci atradās turnīra tabulas septītajā pozīcijā, kamēr “Latgols” ar 6-2 bija drošā trešajā pozīcijā. Pirms šī vakara spēles “Ogrei” sastāvam izdevās piesaistīt Ingus Kivlenieku un Jāni Zvejnieku.

Mača pirmajā puslaikā rezultāts uz tablo attīstījās ļoti lēni, abām komandām bija problēmas uzbrukumā, bet “Ogrei” tomēr izdevās iekrāt minimālu 9:8 pārsvaru. Ogrēniešiem padevās lielisks otrā puslaika sākums, kad trīs vārtus no komandas četriem guva Arvis Laganovskis, un “Ogre” ieguva trīs vārtu handikapu – 12:9. Lielisku aizsardzību “Ogre” demonstrēja arī turpinājumā, kas arī bija galvenais iemesls, kāpēc mājinieki izcīnīja drošu uzvaru – 23:16.

Arvis Laganovskis bija rezultatīvākais spēlētājs komandā ar septiņiem gūtiem vārtiem, kamēr pa pieciem pievienoja Dzintars Dravnieks un Artis Laganovskis. Pretinieku sastāvā Normunds Seņkāns izpildīja 13 metienus, bet guva tikai piecus vārtus, ar ko pietika, lai būtu rezultatīvākais spēlētājs ”Latgols” sastāvā.

Dienas pirmajā spēlē turnīra līdervienība “Tenax Dobele” viesojās pie “Vaiņodes”, kas līdz šim bija izcīnījusi četras uzvaras desmit spēlēs, kamēr “Tenax Dobele” uz Vaiņodi devās ar perfektu 9-0 bilanci. Līmeņa atšķirība starp abām komandām šajā cīņā bija acīmredzama, un “Tenax Dobele” pirmajā puslaikā izšķīra spēles likteni, kad guva divreiz vairāk vārtus nekā pretinieki – 26:13. Dobeles vienībai nedaudz pietrūka, lai sasniegtu 50 vārtu robežu, bet vienalga viesi izcīnīja iespaidīgu uzvaru – 47:28.

Nevainojamu spēli aizvadīja Antons Šuleiko, kurš izpildīja desmit metienus pa vārtiem un guva desmit vārtus. Pa sešiem vārtiem Nilam Kreicbegam un Ņikitam Pančenko. Rihards Plūme ar deviņiem vārtiem bija rezultatīvākais spēlētājs ”Vaiņodes” sastāvā.

SynotTip handbola Virslīga, 17. novembris


Vaiņode – Tenax Dobele 28:47 (13:26)

Vaiņode: Rihards Plūme 9, Taujēns 6, Sudmalis 3, Strēlis 3, Greikšs 2, Žentiņš 1, Pūpols 1, Silnieks, Mickus, Ziemelis, Orlovs, Davidenko
Tenax Dobele: Šuleiko 10, Pančenko 6, Kreicbergs 6, Lazda 5, Usāns 4, Arājs 4, Domanskis 4, Miķelsons 3, Fots 1, Jansons, Lācis

Ogre – Latgols 23:16 (9:8)
Ogre: Arvis Laganovskis 7, Artis Laganovskis 5, Dravnieks 5, Zvejnieks 2, Kivlenieks 2, Brics 1, Lepers 1, Rozenbergs, Gundegs, Pozņaks, Ļebedevs, Svārups, Bauze, Ratnieks, Šļusarevs
Latgols: Seņkāns 5, Skovna 4, Endijs Kušners 3, Strazds 1, Matvejenko 1, Lipskis 1, Mekšs 1, Rutka, Pavlovičs, Borodkins, Logins, Meikšāns, Elvijs Kušners, Agris Kušners

Informāciju sagatavoja: Latvijas Handbola federācija

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar