Dončičam “triple-double”, Porziņģis bez precīziem tālmetieniem, Dalasai pirmā uzvara “burbulī” (VIDEO)

05/08/2020 00:30

Pirmo uzvaru pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) atsākšanas izcīnīja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas “Mavericks”, kas pieveica Sakramento “Kings” ar 114:110

Lai arī pirmajās minūtēs Dalasai bija pavisam neliels pārsvars, mača lielāko daļu vadībā bija pretinieki. Vairākas reizes “Kings” bija arī +10, bet “Mavs” nedomāja padoties un katru reizi atrada spēkus samazināt deficītu.

Otrā puslaika vidū Dalasas panāca neizšķirtu, tomēr karaļi turpināja turēt līmeni. Vairākas reizes Dalasa bija viena punkta attālumā no pretiniekiem un pamatlaika pēdējā “Mavericks” tomēr izdevās izlīdzināt rezultātu – 95:95.

Overtaimā Dalasa labāk izmantoja savus momentus un svinēja pirmo uzvaru Orlando “burbulī” – 114:110.

Porziņģis, kurš maču sāka starta pieciniekā, laukumā pavadīja 27:21 minūti un iemeta 22 punktus. Garām lidoja viņa visi septiņi tālmetieni. Latvietis realizēja sešus no 11 pustāliem metieniem un 10 no 11 soda metieniem. Liepājnieka kontā arī septiņas atlēkušās bumbas un divas piespēles.

Fantastisku sniegumu Dalasas rindās demonstrēja Luka Dončičs, kurš iemeta 34 punktus, izcīnīja 20 atlēkušās bumbas un atdeva 12 piespēles, sakrājot karjeras 16. “triple-double”. Pamanāms bija arī Tims Hārdavejs ar 22 punktiem, savukārt Dorians Finnijs-Smits sakrāja iespaidīgu “double-double” – 16 punkti un 16 atlēkušās bumbas.

Pretinieku rindās ar 28 punktiem izcēlās D’Ārons Fokss, 21 punkts Badlijam Hīldam, savukārt Nemanjam Bjeličam “double-double” – 12 punkti un 13 atlēkušās bumbas.

Nākamo spēli “Mavericks” aizvadīs naktī uz 7. augustu plkst. 1:30 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Clippers”.