Dončičs: Cilvēki vērtēja mūsu sniegumu pēc divām spēlēm, bet visa sezona vēl ir priekšā

28/12/2020 09:39
Luka Dončičs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” spīdeklis Luka Dončičs komentējis komandas pārliecinošu panākumu pār Losandželosas “Clippers” ar 124:73.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Mavs” pārrakstīja NBA vēsturi. Dalasa pēc pirmā puslaika bija vadībā ar rezultātu 77:27, iegūstot 50 punktu pārsvaru. Kopš NBA 1954. gadā tika ieviests uzbrukuma laiks, neviena cita komanda nav spējusi pirmo puslaiku noslēgt ar tik milzīgu pārsvaru.

Jau tradicionāli rezultatīvākais Dalasas kluba rindās bija slovēņu zvaigzne Dončičs, kurš 24 punktiem pievienoja deviņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles. “Mavericks” tā bija pirmā uzvara šosezon, pirms tam tika piedzīvoti divi zaudējumi.

“Parādījām, kas mēs īsti esam,” mača gaitu komentēja 21 gadu vecais basketbolists. “Cilvēki sprieda par mūsu sniegumu pēc divām spēlēm, bet visa sezona vēl ir priekšā. Mums jāspēlē aizsardzībā un tagad tā būs mūsu stratēģija.”

Iepriekšējā sezonā tieši “Clippers” izslēdza “Mavericks” no cīņas par trofeju jau “play-off” pirmajā kārtā, svinot uzvaru sērijā ar 4-2. Jautāts par to, vai uzvaru ar 124:73 varētu uzskatīt par sava veida atriebību, slovēnis ar smaidu sejā atbildēja, ka īsti nē.

“Te īpaši nav, ko teikt. Es vienkārši par to nedomāju. Tā ir cita sezona, mums ir citi mērķi. Es nedomāju par [pagājušās sezonas] izslēgšanas spēlēm,” teica Dončičs.

Nākamo spēli “Mavs” aizvadīs 31. decembrī plkst. 3:30 pēc pret Latvijas laika, savā laukumā uzņemot Šarlotas “Hornets”, bet pēc tam 2. janvārī sekos mačs savās mājās plkst. 2:00 pret Maiami “Heat”.