Dončičs: Kopā ar Porziņģi varam paveikt lielas lietas

Kristaps Porziņģis, Luka Dončičs, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs Foto: Smiley N. Pool/The Dallas Morning News

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” slovēņu jaunā zvaigzne Luka Dončičs uzskata, ka kopā ar latvieti Kristapu Porziņģi “Mavs” var paveikt lielas lietas.

Jau ziņots, ka Porziņģis janvāra pēdējā dienā iespaidīgā maiņas darījumā pārcēlās no Ņujorkas “Knicks” uz “Mavericks” vienību, taču šosezon latvietis nespēlēs, jo vēl atgūstas no gūtā ceļgala krustenisko saišu savainojuma.

Tiek paredzēts, ka uzbrucējs/centrs Porziņģis un aizsargs Dončičs būs viens no iespaidīgākajiem duetiem līgā nākamsezon.

“NBA ir vieglāk gūt punktus nekā Eiropā,” intervijā “NBA en Movistar+” sacīja Dončičs, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja ULEB Eirolīgas grandu Madrides “Real”. “Eiropā ir mazāki laukumi un NBA ir trīs sekunžu noteikums. Domāju, ka šeit punktus gūt nav tik grūti kā Eiropā.”

Savukārt Losandželosas “Lakers” superzvaigzne Lebrons Džeimss iepriekš bija izteicies, ka viņš gribētu uzspēlēt kopā ar Dončiču. “Atceros šo interviju. Jau spēlēt pret viņu bija kaut kas īpašs, bet, kad viņš pasaka kaut ko tādu – man tas nozīmē vēl vairāk.”

Tāpat Dončičs netika iekļauts šī gada Zvaigžņu spēlē, kaut arī saņēma vienu no lielākajiem balsu skaitiem. Viņš gan spēlēs Uzlecošo zvaigžņu mačā. “Vēlējos tur būt un esmu vīlies, ka netiku. Domāju, ka cilvēki, kuri par mani balsoja, arī nebija priecīgi. Tomēr esmu laimīgs, ka mani atbalsta, kas man ir svarīgi.”

Slovēnis arī ir priecīgs par Porziņģa pievienošanos komandai. “Prieks, ka mūsu komandā ir Porziņģis. Viņš ir lielisks spēlētājs un kopā varam paveikt daudz labas lietas. Jau iepriekš pazinām viens otru un vairākkārt devāmies laukumā dažādu komandu sastāvos, taču tagad beidzot varēsim spēlēt kopā. Domāju, ka varam paveikt lielas lietas.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par